Süperstar Ajda Pekkan’dan birbirinden samimi açıklamalar

Süperstar Ajda Pekkan’dan birbirinden samimi açıklamalar

79
0
Paylaş

Yılların eskitemediği güzel şarkıcı Ajda Pekkan Özge Ulusoy ile Lifestyle programının konuk oldu. konuk olduğu süre boyunca keyifli dakikalar geçiren ikilinin söyleşisi haberimizde..

Süperstar Ajda Pekkan birbirinden samimi açıklamaları ile gündemi yine sallamaya devam edecek gibi görünüyor. Sosyal hayatı ve gündelik yaşamı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan güzel sanatçı gün içinde yaptığı herşeyi anlattı, Gün içinde evde zaman geçirmekten bir hayli hoşlanan Ajda Pekkan yemek yapmayı ve yemeyide çok sevdiğinden bahsetti. Öyle ki hayli iddialı olan sanatçı şimdiki aklı olsa 5 yıldızlı ahçı olurdum dedi.  Ailesinden gelen alaturka lezzetlerin haricinde dünya mutfağını denediğini belirten Ajda hanım bunların yanında tadmanında vazgeçilmez bir zevk olduğunu söyledi.

pekkan-ajda

Güzel sanatçı resim yapmayı ve dikiş nakış işlerine meraklarınında olduğunu söyledi, hayalinin olduğu ve bu hayalininde hayvan barınağı olduğundan bahsetti, kendisininde kedilerinin olduğu ve kedilerine baktığı gibi bana bakarlarmıydı acaba diye takılan süperstar hayvanları çok sevdiğini söyledi.

Sohbetin sonlarına doğru Özge Ulusoy hakkında merak ettiği bir şey olduğunu belirten güzel sanatçı güzel sunucuya ileride şarkı söylemeyi düşünüp düşünmediğini merak ettiğini vurguladı.

Bu konuda ilgilenirse ciddi bir şekilde kendisine yardımcı olabileceğini söyleyen Ajda Pekkan güzel sunucu Özge Ulusoy’u şarkıcılar arasına almak için baya kararlı görünüyor gibiydi. Sohbet boyunca eğlenceli vakit geçiren güzel sanatçının oldukça sağlıklı olduğu gözlerden kaçmadı.

CEVAP VER