Sibel Can’ın Eski Eşi Sulhi Aksüt, Çapkınlıkta Yakalandı

Sibel Can’ın Eski Eşi Sulhi Aksüt, Çapkınlıkta Yakalandı

32
0
Paylaş

Önceki gece yanında genç bir kadın ile Jash Restoran’da 6.30 saat kalan Sulhi Aksüt, ara sıra mekanın kapısına çıkarak sigara içti. Bu sıralarda magazin muhabirleri tarafından görüntülenen iş adamının keyfi yerinde görünüyordu. Gecenin ilerleyen saatlerinde, mekandan ayrılmak üzere kapıya gelen ikili flaşlar patlamaya başlayınca ne yapacağını şaşırdı. Aksüt önce mekana geri dönmek istedi ancak daha sonra vazgeçti.

UZUN YILLAR SONRA İLK KARE

Sibel Can’la boşanmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen Sulhi Aksüt, şimdiye kadar özel hayatına dair bir kareyle görüntülenmemişti. İlk defa görüntülenen Sulhi Aksüt, ne yapacağını şaşırmış bir halde valenin getirdiği aracına bindi. Görüntülendiği için moralinin çok bozuk olduğu belli olan Sulhi Aksüt, patlayan flaşlar sonrası adeta dondu kaldı.

SİBEL CAN’LA 10 YIL EVLİ KALMIŞTI

Aksüt, yanındaki kadın ile aracına bindikten sonra sinirini arabasından çıkarmaya karar vermiş olacak ki gaza basıp patinaj çekerek gazetecilerin yanından ayrıldı. Sibel Can’la 10 yıl evli kaldıktan sonra altı celsede boşanan Sulhi Aksüt’ün Can’dan Emir isminde bir oğlu var.

İşte o geceden kareler;

CEVAP VER