Salma Hayek, Trump’ı Taciz ile Suçladı

Salma Hayek, Trump’ı Taciz ile Suçladı

26
0
Paylaş

8 Kasım’daki başkanlık seçimleri yaklaşırken, başkan adayları adına yapılan suçlamalar her geçen gün fazlalaşıyor. Trump, taciz suçlaması yapanları ‘gündeme gelmeye çalışanlar, primciler’ olarak suçlarken, bu iddiaları yapanlar arasında dünyaca ünlü oyuncu Salma Hayek’in de bulunması dikkatleri çekti, yankı uyandırdı.

“BANA ULAŞMAK İÇİN SEVGİLİMİ KULLANDI”

Salma Hayek, konuk olduğu bir radyo programında Trump hakkında iddialarda bulunarak, onunla geçmişindeki tecrübelerini paylaştı. Hayek, konuyla ilgili olarak şu açıklamaları yaptı:

“Trump ile tanıştığımda bir sevgilim vardı. Trump benim sevgilimle arkadaş olmaya çalışıyordu. Onun sayesinde benim telefon numaramı eline geçirdi ve beni aradı.”

“TACİZİ ‘BEN’ YAPMIŞIM GİBİ GÖSTERDİ, ‘BOYU KISA’ DEDİ”

Onunla tanışmak istemediğini belirttiğini ifade eden Hayek, Trump’ın ise bu reddedilişe cevap olarak basına Hayek ile ilgili görüntüler sızdırdığını söyledi. Hayek, “Basına benim hakkımda uydurma bir hikaye sızdırdı. Onunla tanışmak isteyenin ben olduğuma ilişkin bu hikayenin sonunda da boyum kısa olduğu için zaten benimle buluşmak istemeyeceğini belirtti.” şeklinde olayı anlattı.

‘TRUMP TACİZE DEVAM’

Meksikalı-Amerikalı film yıldızı, prodüktör ve eski model olan Hayek, ününü Desperado (1995), Dogma (1999), Wild Wild West (1999) ile duyurmuştu. BAFTA, Altın Küre, Akademi Ödülleri, Emmy gibi pek çok ödülde aday olarak gösterildi.

Hayek, eşi François Henri Pinault ve Valentina adındaki kızıyla yaşamına devam ediyor. Ancak gündeme gelmesiyle birlikte Trump’ın onu aramaya tekrar başladığını ve tacizlerine devam ettiğini söylüyor.

CEVAP VER