Rafet El Roman, Tuvana Türkay ile Sarmaş Dolaş Görüntüsünü Paylaştı

Rafet El Roman, Tuvana Türkay ile Sarmaş Dolaş Görüntüsünü Paylaştı

32
0
Paylaş

Eski eşi Tuğba Altıntop’un kanser olduğunu açıklaması ve Rafet El Roman’ı bu konuda suçlamasının ardından, Rafet El Roman sessizliğini korudu. Bugün yaptığı Instagram paylaşımında şarkıcı Tuvana Türkay ile samimi fotoğrafını yayınlayarak, kendisine ‘Benimle düete var mısın?’ sorusunu sordu.

HEYECAN YARATTI

Sosyal medyada Rafet El Roman’ın hayranları bu paylaşım ile heyecanlandı. 2015 yılında Mustafa Ceceli aranjörlüğünde ‘Ara Ne Olursun’ şarkısıyla büyük beğeni toplayan Türkay’ın ses rengi, Rafet El Roman ile uyumlu bulundu.

FOTOĞRAF MANİDAR BULUNDU

Hayranları ise Rafet El Roman’a ‘uzun zamandır sarmaş dolaş fotoğrafın yoktu, neden şimdi?’ sorusunu sordu. Tuğba Altıntop’un açıkalamarının ardından hiçbir açıklama yapmayan ünlü şarkıcı, rahat tavırlarını sürdürmeye devam etti. Bu fotoğraf ile ise Tuğba Altıntop’a nazire yapıldığı düşünüldü.

‘EŞİ İLE BOŞANMA SEBEBİ TUVANA TÜRKAY’

2 yıldır evli olduğu eşi Ceren Kaplakarslan’dan geçtiğimiz ay boşanan Rafet El Roman’ın Tuvana Türkay ile ilişkisi olduğu iddia edilmişti. Boşanmanın ardından Almanya’da samimi şekilde görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bu fotoğraf ile iddialar güçlenmiş oldu.

İŞ ARKADAŞLIĞINDAN AŞKA DOĞRU MU?

Rafet El Roman Instagram paylaşımında, Tuvana Türkay’a, “‘Sen Olmazsan’a en çok yakışan Tuvana…Benimle düete var mısın?’ sorusunu sordu.

İşte o paylaşımı:

CEVAP VER