Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlayacak? 2017-Heyecanlandıran gelişme!

Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlayacak? 2017-Heyecanlandıran gelişme!

Başladığı 2003 yılından itibaren kasıp kavuran reyting rekorlarını her defasında alt üst eden Kurtlar Vadisi Pusu daha sonra beyaz perdeye de uyarlanıp gişede rekor kırmıştı, 2017 yılında yeni bölümünü bir türkü göremeyen dizi sevdalıları internette her gün yeni bir haber ile karşılaşıyor. Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlayacak? veya Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü hangi kanalda gibi soruların cevabı haberimizin detayında.

95
0
Paylaş

Başladığı 2003 yılından itibaren kasıp kavuran reyting rekorlarını her defasında alt üst eden Kurtlar Vadisi Pusu daha sonra beyaz perdeye de uyarlanıp gişede rekor kırmıştı, 2017 yılında yeni bölümünü bir türkü göremeyen dizi sevdalıları internette her gün yeni bir haber ile karşılaşıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlayacak? Her gün farklı bir haber gören izleyici artık net bir bilgiye hasret kalmış durumda, En son ortaya atılan bir iddiada TRT ekranlarında yeni bölümleri ile devam edecek açıklaması oldukça heyecanlandırmıştı, fakat sonrasında TRT’den İbrahim Eren Kurtlar Vadisi iddiasını kesin bir dille yalanladı, böyle bir konu hakkında bir bilgisinin olmadığını açıklayan Eren izleyicinin hayal kırıklığına uğramasına neden oldu.

Başka bir açıklama ise 360 TV ekranlarında yayınlanan Aramızda Kalmasın sunucusu Tayyar Işıksaçan’dan geldi Işıksaçan yaptığı açıklamada 2017 yılında Kurtlar Vadisi dizisinin yeni bölümlerinin yayımlanmama kararı alınmadığını duyurdu.

KURTLAR VADİSİ PUSU 2017 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Son dakika gelen bilgilere göre 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ülkede yaşanan son durumları da konu alınarak işlenecek yeni bölüm  Kurtlar Vadisi Darbe adı altında 2017 Eylül ayında yeni bölümleri ile izleyici ile buluşacak.

KURTLAR VADİSİ OYUNCUSU ÇİĞDEM BATUR ÜRDÜN’E TRANSFER OLDU

Kurtlar Vadisi Pusu serisinde oyunculuk yapan güzel isim Çiğdem Batur Ürdün’de sevenleri ile buluşmasının ardından Ramazan ayında program sunması için Nart TV’den teklif aldı, çekimlerinin Ürdün’de olacağı program için Mayıs ayında başlanacağı açıklandı. 1 ay boyunca Ürdün’de kalacak olan güzel oyuncu sonrasında ülkeye dönecek.

CEVAP VER