Kurtlar Vadisi Pusu 2017 Ne Zaman Başlayacak? Darbe Filminden Heyecanlandıran Haber!

Kurtlar Vadisi Pusu 2017 Ne Zaman Başlayacak? Darbe Filminden Heyecanlandıran Haber!

Kurtlar vadisi son yılların en popüler dizileri arasında yer almaktaydı. Ancak 15 Temmuzdan sonra gerçekleşen gelişmeler doğrultusunda dizi yayından kaldırılmıştı.

190
0
Paylaş

Kurtlar vadisi son yılların en popüler dizileri arasında yer almaktaydı. Ancak 15 Temmuzdan sonra gerçekleşen gelişmeler doğrultusunda dizi yayından kaldırılmıştı. Hatta dizinin yapımcılarına 15 Temmuz davası açılmıştır. İşte şuan ki son durum… Dizi yeninden çekilecek mi sorusunun cevabı

Kurtlar vadisi pusu ne zaman başlıyor sorusuna yeni sezon yanıtı henüz gelmedi ama dizinin bu yıl başlamayacağı artık kesinleşti diyebiliriz ki bazı oyuncuların yeni dizilerde rol aldığını görmek dizinin tamamen bittiğinin habercisi olduğunu da söyleyebiliriz. Pana Film konu ile ilgili olarak bir bilgi paylaşmadı ama dizinin tamamen bittiği düşünülüyor.

Gelecek sezonda veya gelecek yılda yeni bir kadro ile ekranlarda olması beklenen dizinin eskiye yakın bir kadro ile ekranlara gelmesi bekleniyor. Kurtlar vadisi yeni sezon ne zaman başlıyor sorusuna yanıt ararken Youtube kanalından haber vermek istiyoruz. Kurtlar Vadisi Pusu’nun Youtube kanalında sürekli olarak yeni videolar paylaşılıyor ki bu anlamda dizinin sosyal medya hesapları aktif olarak kullanılmaya devam ediliyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU NE ZAMAN HANGİ KANALDA BAŞLIYOR, BAŞLAYACAK MI?

Sosyal kanallarının halen yayına devam etmesi dizinin tekrar başlayacağı umutlarını ortaya çıkarsa da aslında böyle bir şey olmayacak diyebiliriz. Kurtlar Vadisi’nin yeni bir isim ile tekrar ekranlara gelmesi bekleniyor ki Polat Alemdar yine yeni bir ekiple iş başında olacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU TRT’DE YAYINLANACAK İDDİASI

Yayın hayatına başladığı günden günümüze kadarki geçen sürede oldukça etkileyici bir seyirci sayısına ulaşan ve izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi dizisinin, TRT bünyesinde yeniden yayınlanmaya başlanacağı yönünde önemli bilgiler gelmektedir. Diziyi sevenleri mutlu eden bu gelişme ile Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeniden yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcısı PANA filmdir. PANA filmin, TRT ile sürekli olarak görüşme halinde olduğu haberleri oldukça yoğunlaşarak artmaktadır. TRT bu dizinin tüm yayın hakkını satın almıştı. Bu haber doğrultusunda Kurtlar Vadisinin TRT’de yeniden yayınlanması bekleniyor.

KURTLAR VADİSİ YENİDEN YAYINLANMAYA BAŞLAYACAK MI?

Kurtlar vadisi 2007 yılında Show TV’de yayınlanmaya başladığı günden bugüne pek çok farklı kanalda yayınlanmıştı. Bu kanallara arasında, Star TV, TNT, ATV yer almaktaydı. Dizi en son Kanal D’de yayınlanıyordu. Ancak 15 Temmuz sürecinden sonra televizyon dizisi yayın hayatından kaldırılmıştı. Bu olaydan sonra dizinin tekrar yayınlanmaya başlayıp başlamayacağı hakkında pek bir haber çıkmıyordu. Ancak son zamanlarda yoğunlaşan haberlere göre dizi, TRT bünyesinde yayın hayatına yeniden başlayacak. Bu haber diziyi takip edenleri ve sevenleri heyecanlandırdı.

CEVAP VER