• DOLAR
  3,8776
  % 0,43
 • EURO
  4,5748
  % 0,58
 • ALTIN
  161,3250
  % 1,21
 • BIST
  106.239
  % -0,69
Kayıtdışı final yapıyor! Sebebi ne?

Kayıtdışı final yapıyor! Sebebi ne?

Fox TV’nin sevilen dizis Kayıtdışı 8.bölümün yayın akışında yer almaması izleyicisini meraklandırdı. Kayıtdışı yerine sinema filmini gören izleyicinin aklına, ardı ardına biten diziler gibi Kayıtdışı’nın da final yapabileceği ihtimalini getirdi. Peki, Kayıtdışı bu akşam sebep yok? Kayıtdışı yeni bölümün olmama nedeni çekimlerde yaşanan aksaklık mı? İşte, cevabı…

Kayıtdışı 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13 Kasım Pazartesi günü Fox TV ekranlarında olması beklenen Kayıtdışı 8.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır. 

Kayıtdışı 8.bölüm sebep yok? Ne vakit yayınlanacak?

Fox TV 6 Kasım Pazartesi günü yayın akışında Kayıtdışı yeni bölümün yerinde sinema filminin olması seyirciyi meraklandırdı. Akıllara Kayıtdışı’nın final yapma ihtimali gelse de, doğru cevap bu değil. Kuvvetle muhtemel ki, Kayıtdışı çekimleri sırasında küçük bir kaza geçiren başrol oyuncusu Erkan Petekkaya’nın ayağının kırılması yeni bölüm çekimlerini aksattı. Dizi yapımcısı ve kanaldan herhangi bir resmi izah gelmezken, Erkan Petekkaya’nın rahatsızlığının çekimlerin aksamasına sebep olduğu düşünülüyor. Kayıtdışı yeni bölümün ise ileri bir tarihte yayınlanması bekleniyor.

Erkan Petekkaya’nın sıhhat durumu nasıl?

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, bir alışveriş merkezi çıkışı aracına binerken talihsiz bir kaza atlattı. Otomobiline binmek üzereyken aksi bir hareketle ayağını burkan Petekkaya soluğu hastanede aldı. Yapılan kontrollerin ardından meşhur oyuncunun ayağının kırıldığı öğrenildi. Ayağı alçıya alınan Erkan Petekkaya’nın bir süre setlerden ırak kalacağı öğrenildi. 

Kayıtdışı son bölümde neler oldu?

Nejat’ın yoğun bakımda olduğu haberiyle dünyası başına yıkılan Ali Kemal’e, bir vuruş de Esra’dan gelecek, onun hakkında öğrendiği sır, ikili arasındaki ipleri kopma noktasına getirecektir. Ekip, Nejat’ın intikamını almak için Cafer’in peşine düşer. Zeynep, ebeveyn ve babasının giz ölümünü aydınlatmaya kararlıdır. Bu konuda, belki de güvenebileceği tek şahıs olan Ali Kemal’den yardım ister. Orhan, Melek’e sürpriz bir teklifte bulunur. Başarısız geçen operasyon sonrası açığa alınan Melek’in, ona güvenmekten diğer çaresi kalmamıştır. Orhan’ın ortaya çıkmasıyla uykuları kaçan Ekrem, sinsice bir plan yapar ve Orhan’ı yok etmesi için Adnan’ı görevlendirir. Adnan, peşine düştüğü adamın babası olduğundan habersiz işe koyulur. Ali Kemal ise, Orhan’ın, Ekrem’in tüm pis çamaşırlarını ortaya dökebilmek için eline geçen en aka fırsat olduğunun farkındadır ve onlardan evvel Orhan’a ulaşmak için elinden geleni yapacaktır…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?