• DOLAR
  3,8776
  % 0,43
 • EURO
  4,5748
  % 0,58
 • ALTIN
  161,3250
  % 1,21
 • BIST
  106.239
  % -0,69
Kadın 3.bölümde Bahar gerçekleri öğreniyor! Kadın 4.bölüm fragmanı

Kadın 3.bölümde Bahar gerçekleri öğreniyor! Kadın 4.bölüm fragmanı

Sezona hızlı bir giriş yapan Kadın dizisi yayınlanan son bölümüyle seyirciyi ekrana kilitledi. Kasın son bölümde; Bahar’ın dinmeyen öfkesi, onu keder gerçeklerle yüzleştirdi. Aka sırların ve anlaşmazlıkların ardındaki keder gerçekler herkesi derinden yaralarken, Bahar daha aka bir gerçekle yüzleşmeye fazla yakın. Dramatik ve iç acıtan öyküsüyle seyirciyi ekrana bağlayan Kasın 3.bölümün derhal ardından ise, merakları daha da artıran Kadın 4.bölüm fragmanı yayınlandı.

Kadın 4.bölüm fragmanı

Kadın 4.bölüm ne vakit yayınlanacak?

Başrollerinde Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı Kadın 4.bölümü 14 Kasım Salı günü saaat 20.00’de Fox TV ekranlarında olacak.

Kadın 3.bölüm izlemek için tıkla!

Kadın dizisi son bölümde neler oldu?

Barış, devamlı yaptıklarıyla Filiz’in kalbine girmeye çalışırken Filiz henüz bir ilişkiye amade değildir. Filiz’in Cemil’le beraber polis gecesine gitmesi Barış’ı kıskandırırken, Cemil’e de Filiz’e olan hislerini anlatma fırsatı verir. İki erkeğin arasında kalan Filiz için tercih yapma vakti gelmiştir. İyiden iyiye Şeyma’nın evine yerleşen Fikri için ekmek elden su gölden yeni bir yaşam başlamıştır. Fikri Şeyma’nın korkularını kullanarak evde kalırken, Müjde durumdan ne kadar rahatsız olsa da annesi için susar. Halasına ait maaş kartını kaybeden Fikri, kartı art alabilmek için yeni bir tezgah kurmaya çalışır, beceremeyince de çocuklarını ve Tülay’ı bu yalana ortak eder. Bütün aile bu durumu çözmeye çalışırken işler daha da karışır. Rahmet’in matematik dehasını kullanarak nakit kazanma yöntemi bulan Müjde, ona başkalarının yerine sınava girmesini öneri eder. Hem kızdan hem de nakit kazanma fikrinden etkilenen Rahmet teklifi kabul fiyat ve o da Hikmet’in platonik aşkına deva bulabilmek için Müjde’den yardım ister. Müjde’nin çözümü hem Hikmet’in hem Rahmet’in başına iş açacaktır.

Kadın Oyuncu Kadrosu:

Özge Özpirinçci

Caner Cindoruk

Bennu Yıldırımlar

Ayça Erturan

Ece Özdikici

Şerif Erol

Seray Kaya

Feyyaz Duman

Devrim Özder Akın

Kübra Süzgün

Ali Semi Sefil

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?