İzdivaçta Gelin Adayı Hanife, Serkan’dan da Ayrıldı

İzdivaçta Gelin Adayı Hanife, Serkan’dan da Ayrıldı

77
0
Paylaş

Programın önceki gün yayınlanan bölümünde gelin adaylarından Angelina’nın Serkan’ı daha önceden tanıdığını belirtip, aralarında bir şeyler yaşandığını ima etmesi Hanife’yi kızdırmıştı.

YİNE OLMADI! AYRILDILAR

Evlenecekleri konuşulan Hanife ve Serkan programın dün yayınlanan bölümünde ise yollarını ayırdıklarını açıkladılar. “Angelina’nın mutsuzluğunun üzerine bir mutluluk kuramam” diyen Hanife, “Yine hasret rüzgarları çok erken esti. Hayırlısı böyleymiş. Angelina’nın duyguları önemli benim için… Aşk acısı çekmiş olan bir kadın olarak söylüyorum ben, Angelina’nın mutsuzluğunun üzerine bir mutluluk kuramam. Biz Serkan’la olmayız. Ben Serkan’a inanmıyorum, Angelina’ya inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

“KARARINA SAYGI DUYUYORUM”

Serkan ise; “Hanife, çok düzgün bir insan. Ben onu kazanmak için elimden geleni yaptım. Kararına saygı duyuyorum” dedi.

“HANİFE BENİM ARKADAŞIM”

Angelina ise; “Hanife, benim arkadaşım. Onun üzülmesini istemediğim için Serkan’la daha önceden tanıştığımızı, görüştüğümüzü açıkladım” şeklinde konuştu.

01 Aralık 2016 Perşembe 10:58

TEM’de trafiği kilitleyen zincirleme kaza! 8 araç birbirine girdi Yurt müdürü, kızının cenazesine özel izinle getirildi Erdal Tosun’a veda! Hiçbir şeyin azı olmadan gidiyor Ankara’da ilk FETÖ iddianamesi kabul edildi! İstenen ceza belli oldu Al Jazeera: Kaçırılan Türk askerlerden biri yaralı Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

CEVAP VER