İsimsizler dizisi oyuncuları hangi kanalda ve ne zaman?

İsimsizler dizisi oyuncuları hangi kanalda ve ne zaman?

İlk bölümü ile hayatımıza Kanal D ekranlarında giren İsimsizler dizisi hakkında çok konuşulacak gibi, kadrosunda bir çok ünlü ve sevilen oyuncununda olması merakı arttırıyor, İsimsizler dizisi oyuncu kadrosu, hangi kanalda ve hangi günler yayınlanacak gibi bilgilere haber detayımızdan ulaşabilirsiniz.

68
0
Paylaş

Pazartesi günleri Kanal D ekranlarında yayınlanacak İsimsizler dizisinde tanıdık isimler yer almakta, ilk bölümü oldukça beğenilen dizide Bülent Alkış, Sedat Mert ve Sera Kutlubey gibi isimler yer almakta, diğer oyuncu kadrosu detaylı açıklamalar haberimizde.

UĞUR GÜNEŞ
Kaymakam Fatih rolünü canlandıracaktır, Fatih, ülkemizin yurt dışı temsilciliklerinden birine görev yapacaktır, Fatih başarılı bir diplomattır fakat atamadan vazgeçip Virankaya’ya gitmek isteyecektir. Düşmanlarına karşı kendisine her daim yardımcı olacak 7 arkadaşı yanında olacaktır.

BÜLENT ALKIŞ

Hasan Bozkırlı adında bir keskin nişancı özel harekat polisi olacaktır. Aslen Yozgatlı olan Hasan çevresinde herkes tarafından dayı olarak bilinecektir.  Çevresinde herkesin saygı duyduğu biri olan karakterimizden oldukça da çekineceklerdir.

SEDAT MERT

Olcay Demir adını alacak olan karakterimiz Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda görev yapmakta olan bir yüzbaşıyı canlandıracaktır. Orduda kendisine kumpas kurulması sonucu içeri düşecektir, 4 yıl sonra dışarı çıktığında geri bir hizmette de olsa göreve başlayacaktır.

TANER ERTÜRKLER

Ahmet Akıncı adında kadroya dahil olacaktır, terörle mücadeledeki başarılarından dolayı bir kaç kez taktir belgesi almış başarılı bir polistir. Görev dışında kendisini iyi hissetmeyen sürekli aksiyon arayan bir tiptir.

VOLKAN KESKİN

Kürşad Yusufoğlu adında karşımıza çıkacaktır. Trabzon’dan göç edip kenisini İstanbul’un Gültepe semtinde bulacaktır. Bir ailenin 2 kardeşinden kavgacı olanıdır, istihbarat meslek memuru olarak görev yapacaktır. Fakat ailesi dahil çevresindeki kimse bu işinden haberdar olmayacaktır.

ÇAĞKAN ÇULHA

Murat Gürca Polis özel harekâtta görev yapan bir polisi canlandıracaktır. Daha 12 yaşında hayatın zorlukları ile tanışmış bir karakteri canlandıracaktır.

MUSAB EKİCİ

Derman Taşcı karakterini canlandıracaktır, Doğma büyüme Virankaya’lıdır. Taksi şöförlüğü yapmakta ve her daim vatanı için can verecek bir yürek taşımaktadır.

SERA KUTLUBEY

Seher ismini alacak güzel oyuncu bilgisayar kurdu bir hackeri canlandıracaktır, giremediği sistem kıramadığı güvenlik duvarı yoktur işinde oldukça bilgili olacaktır.

ALGI EKE

Elif Toprak isminde Yaklaşık 6 aydır o yörede doktorluk yapmakta olan bir kızdır. Aynı okuldaki arkadaşlarının aksine  Güney Doğu Bölgesinde görev çıktığında bir saniye bile düşünmeden kabul etmiştir.

CEVAP VER