Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son 54. bölüm belirsizliği sürüyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son 54. bölüm belirsizliği sürüyor

102
0
Paylaş

ATV ekranlarında son 53. bölümü ile izliyiciler ile buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümü olan 54. fragmanı bir türlü yayınlanmamasının ardından izleyicilerin her geçen gün tepkisini çekmeye devam ediyor, Fenomen dizinin ne oyuncuları nede yönetmeninin tek bir açıklama yapmamasıda merakı zirveye ulaştırmış bir durumda. İzleyici kitlesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanacak mı? – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hangi kanalda? – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm ne zaman yayınlanacak ? – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayından kalktı mı gibi soruları sormaya başladı.

Dizinin yeni bölümü 17 Ocak Salı günü yayınlanacak mı hala merak konusu olmuş durumda. Son olarak tam bir aydınlatıcı bilgi olmasada fenomen dizinin sevilen oyuncularından Oktay Kaynarca kısa bir açıklamada bulundu. Bu açıklamanın ardından en çok merak edilen konu yarın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. son bölümü yayınlanacak mı? Diziyi merakla bekleyenler için hasret sona erecek mi?

oktay kaynarca

MERAKLA BEKLENEN 54. SON BÖLÜM NE ZAMAN EKRANDA OLACAK?

Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Hızır karakterini canlandıran Oktay Kaynarca’nın yaptığı açıklama;
Sаnırım hеrkеs bölümün yаyınlаnmаmаsı ile ilgili bir аçıklаmа bеkliyоr аmа tаm оlаrаk söylеmеk gеrеkirsе sevgili EDHO culаr.  Hеr sene sеzоn оrtаsı, yani Ocak аyındа bütün şirkеtlеrin bütçеlеrinin yеnidеn yаpıldığı dönеmdir. Yani iki yа da üç hafta ara vеrilir. . Bütün hаzırlıklаrımız ve yеni bölümün çеkimlеri bütün hızıylа dеvаm еtmеktеdir. . İlgilеriniz sаbrınız ve sеvginiz için çоk tеşеkkür еdеriz.

oktay kaynarca edho

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİNİN 53. SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Atv ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 53. son bölümünde izleyiciyi ekrana kitleyen ve damga vuran olay güzel isim Meryem Uzerli’nin yapıma dahil olmasıydı. Güzel isim ilerleyen bölümlerde yurt dışından ülkeye giriş yapan bir ajanı canlandıracak. Bu arada son bölümde Hızır’ın devlete ve düşmanlarına daha çok yaklaştığını görmüştük. Özkan’ın canını kurtarmak için teklif ettiği belgelere ulaşmak için harekete geçsede başaramaz, ardından masayı toplayan Hızır içlerindeki haini ortaya çıkarmak isteyecektir ve bu olayda en çok stres yaşayan isim Ünal Kaplan olur fakat hain yahmin etmedikleri kişi çıkmıştır.

CEVAP VER