• DOLAR
  3,9650
  % 0,19
 • EURO
  4,6516
  % 0,07
 • ALTIN
  163,1451
  % 0,11
 • BIST
  105.268
  % 1,30
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm fragmanı! EDHO 79.bölümde Meryem’in hamlesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm fragmanı! EDHO 79.bölümde Meryem’in hamlesi

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle ekrana damga vurdu. Her bölümüyle seyircisini ekrana kilitleyen Eşkıya son bölümde; Hızır bir komplo sonucu hapse girdi ve aile üyelerinin dört bir yana dağılmasıyla da yönetim kadınlara kaldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm final sahnesine ise, Meryem’in masayı dağıtması damga vurdu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz istikbal bölümde neler olacak? ‘Adalet yerini bulacak’ diyen Hızır, aklanabilecek mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.bölümün ardından, merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm fragmanı

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlamaz haberimizdeki yerini alacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm ne vakit yayınlanacak?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu gibi oyuncuların paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm 14 Kasım Salı günü saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.bölüm izlemek için tıkla!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?

Hızır Çakırbeyli, kurulan komplolar sonucunda tuzağa düşer ve kendini mahpushane kapısının önünde bulur. Herkes ya namlunun ucunda ya da mahpushane yolundayken henüz yakalanmayan Alparslan ve İlyas av olmadan düşmanlarını avlamanın peşindedirler. Mürsel’e ulaşıp daha çok canın yanmasını önlemek için girişecekleri zor bir görev onları bekliyordur. Diğer bir zor görev ise her daim ailesini toparlamayı kendine görev bilen Meryem’e düşer. Bu kez yapacakları Çakırbeyli hanesini ayakta tutmaya çalışmakla sınırlı kalmaz. Ailesine yöneltilen tehditlere daha çok göz yummayacak, olanlara bir nokta koymak için aka bir oyun kuracaktır. Dört bir yandan fena haberler gelmeye devam ederken Ceylan da abes duramaz. Kadınların kontrolü ele aldığı günler tahmin edilenden daha hareketli geçecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?