Diriliş Ertuğrul 68. Bölümünde Ertuğrul Bey Evlenecek mi?

Diriliş Ertuğrul 68. Bölümünde Ertuğrul Bey Evlenecek mi?

63
0
Paylaş

Diriliş Ertuğrul 67. bölümü dün akşam izleyici karşısındaydı. Gündüz Alp’ten gelen sevindirici haber, Halime ve Aslıhan’ın kurtulması obada büyük sevinç yarattı. Bölümün hemen ardından yayınlanan 68. bölüm fragmanı ile yeni detaylar belli oldu. Candar Bey, kızı Aslıhan’ı Ertuğrul’a vermeyi planlıyor. Simon savaş meydanına çıkıyor. Amanda ise işkence ile karşı karşıya.

İşte yeni bölümde izleyiciyi bekleyenler:

GÜNDÜZ ALP VE HALİME İÇİN KUTLAMALAR YAPILACAK

Ok ile vurulan Gündüz Alp dün akşam yayınlanan bölümde sağlığına kavuştu. Düşmanın elindeki Halime ve Aslıhan kurtuldu. Obada bu büyük haberlerin sevinci, kutlamalarla süslenecek.

AMANDA’YA İŞKENCE

Banu Çiçek, Amanda’ya hem döverek hem de kafasını suya sokarak işkence ediyor. Ural ise, kendisi hakkında bilgi sahibi olan Amanda’nın ağzını açmasından endişe duyuyor. 68. bölüm fragmanında Ural’ın Amanda’yı öldürme girişiminde bulunduğu görünüyor.

SİMON, URAL İLE KILIÇ KILICA

Yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detaylardan birisi, Simon’un Ural’a karşı kılıçları çekmesi oldu. Simon, uzun zamandan sonra savaş meydanında boy gösterecek.

TURGUT ALP, ERTUĞRUL’U ÖLDÜRECEK Mİ?

Turgut Alp’in Ertuğrul’u öldürme emri aldığı bildiriliyor. Ancak Turgut’un bunu yapıp yapmayacağı bilinmiyor. Fragmanda iki kişinin at üstünde savaştığı izleyiciye gösteriliyor. Ayrıca bir Alp’in öldüğü ve Ertuğrul Gazi’nin, naaşın başında beklediği görülüyor. Ölen Alp’in kim olduğu merak konusu oldu.

ERTUĞRUL BEY VE ASLIHAN EVLENİYOR MU?

Yeni fragmanın en dikkat çeken detayı, Candar Bey’in “kızını kime vereceksin?” sorusuna “Ertuğrul Bey” cevabı vermesiydi. Minnet borcu olan Candar Bey, Ertuğrul Gazi’yi böyle mi ödüllendirecek? Ertuğrul bunu kabul edecek mi?

Diriliş Ertuğrul yeni bölümü çarşamba akşamı 20.00’de TRT1 ekranlarında olacak.

01 Aralık 2016 Perşembe 11:02

TEM’de trafiği kilitleyen zincirleme kaza! 8 araç birbirine girdi Yurt müdürü, kızının cenazesine özel izinle getirildi Erdal Tosun’a veda! Hiçbir şeyin azı olmadan gidiyor Ankara’da ilk FETÖ iddianamesi kabul edildi! İstenen ceza belli oldu Al Jazeera: Kaçırılan Türk askerlerden biri yaralı Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

CEVAP VER