• DOLAR
  3,8776
  % 0,43
 • EURO
  4,5748
  % 0,58
 • ALTIN
  161,3250
  % 1,21
 • BIST
  106.239
  % -0,69
Çukur 4.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vartolu’nun sırrı açığa çıkıyor mu?

Çukur 4.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vartolu’nun sırrı açığa çıkıyor mu?

Show TV’nin bol aksiyonlu ve dramatik dizisi Çukur 3.bölümde;  Vartolu, önüne çıkan her engeli yok etmeye kararlıdır. Ancak Yamaç gibi katı bir kayaya çarptığından da habersizdir. Yamaç, yaşanan saldırıdan sonra Sena’yı zorla baba evine getirir. Sultan’ın gözünde, ailenin düzenini bozacak şahıs olarak görülen Sena ile Sultan karşı karşıya gelir. Artık yepyeni bir dünyaya adım atan Sena’nın işi hiç de basit olmayacaktır. Bu sırada Yamaç, Vartolu’yla sulh yapmaya razı olur. Sürpriz bir ad bu sulh anına tanık olurken, Yamaç ile Selim arasındaki dengeler de tamamen değişecektir. Çukur son bölüme damga vuran sahne ise, Koçovalı’nın ani bire uyandığı sahne oldu. Nefeslerin tutulduğu Çukur 3.bölümün ardından, merakla beklenen Çukur 4.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 4.bölüm fragmanı 

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yerini alacaktır. 

Çukur 4.bölüm ne vakit yayınlanacak?

Başrollerinde Aras Bulut iynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Ercan Kesal’ın rol aldığı Çukur 4.bölüm 13 Kasım Pazartesi saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

Çukur 3.bölüm izlemek için tıkla?

Çukur son bölümde neler oldu?

Ekran başındakileri soluksuz bir serüvenin tam kalbine çeken Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünün final sahnesi heyecanı zirve noktasına çıkardı. İdris Koçovalı’nın gözlerini açtığı an, akıllarda o aka soru işaretini yarattı: “İdris, oğlu Yamaç’ı yıllar sonra evinde gördüğünde nasıl bir tepki verecek?”. İdris ile Yamaç’ın fazla konuşulacak yüzleşmesinde nefesler tutulacak.

Bölümde Selim’in türkü söylediği an izleyicileri derinden etkilerken, bu sırada o ana kadar dimdik duran Sultan’ın gözyaşlarına teslim olması ve Yamaç’ın annesine sarıldığı duygusal anlar ekran başındakileri de gözyaşlarına boğdu. Yamaç’ın, Sena’ya şiir okuduğu duygusal dakikalar ise izleyicilerin ayaklarını yerden kesti. 

Kahraman’ın cenazesinin ardından bütün mahallelinin, İdris’in yokluğunda Çukur mahallesinin kontrolünü devralan Yamaç’ın elini öptüğü an bölüme damgasını vurdu. Yamaç ve Vartolu’nun, Çukur’un en tehlikeli adamlarından Baykal’ın şahitliğinde karşı karşıya geldiği dakikalarda gözler iki tarafa çevrildi. İkili, ateşkes sağlanmış gibi gözükse de suların durulmayacağının sinyallerini de verdi. Vartolu’nun Çukur’daki geçmişinden ufak ipuçları sunan sahne ise aka merak uyandırdı.

Sultan tarafından istenmeyen şahıs olarak görülen Sena ile Sultan arasındaki laf düellosu ise tansiyonu yükseltti. “Oğlum bir hata yaptı. Yıllardır bizden ayrı yaşadı ama şimdi döndü. Fazla uzun sürmez, o yüzden kendini alıştır. Sonra fazla üzülürsün” diyen Sultan’a aynı sertlikte karşılık veren Sena, gerilimi artırdı.

Yeni bölümden ekrana gelen ilk sahne izleyicileri Yamaç ile İdris arasındaki gerginliğin geçmişteki köklerine götürdü. İdris’in “Benimle uğraşacaksan benim kadar kuvvetli olacaksın” sözleriyle Yamaç’a alan okuduğu an, baba oğul arasında yaşanacak fırtınalı günlerin habercisi oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?