Angelina Jolie’nin İddiası Ortaya Çıkan Ses Kaydıyla Çürütüldü

Angelina Jolie’nin İddiası Ortaya Çıkan Ses Kaydıyla Çürütüldü

81
0
Paylaş

RadarOnline’ın haberine göre, Angelina Jolie tarafından iddia edildiği üzere Brad Pitt’in çocuklarına Minneapolis’e uçtukları esnada şiddet uygulamadığı ortaya çıktı.

Haber sitesinin Minneapolis Hava Trafik Kontrol Merkezi’nden edindiği 14 Eylül tarihli ses kaydına göre uçakta tartışma ya da kavga yaşanmadığı anlaşıldı. Jolie ve Pitt çiftinin uçakta herhangi bir münakaşa yaşamadığı aksine türbülanstan dolayı zorlu bir uçuş gerçekleştiği kaydedildi.

BRAD PİTT’İN EVLATLIK OĞLUNA ŞİDDET UYGULADIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Bilindiği üzere Angelina Jolie (41) Minneapolis’e vardıklarında, uçaktan inmelerinin sonrasında kocası Brad Pitt’e (52) boşanma davası açmıştı. Ünlü aktris kocası Pitt’in denetim altına alınmasını talep etmiş, daha sonra ortaya atılan iddiada ünlü aktörün evlatlık oğlu Maddox’a fiziksel şiddet uyguladığı belirtilmişti.

YEREL RADYO SUNUCUSU ÜNLÜ ÇİFTİN MÜNAKAŞA ETTİĞİNİ DUYMUŞ

Jolie-Pitt ailesinin yaşadığı tartışmanın Uluslararası Falls Havaalanı güvenlik kameraları tarafından çekilmiş video görüntüsü olduğu iddia edilmiş, olayın üzerinden geçen zamana rağmen video kaydı basına yansımamıştı. Yerel bir radyo sunucusu, ünlü çiftin uçakta münakaşalarını duyduğunu açıkladı. Sunucu ayrıca Brad Pitt’in tartışma sırasında sarhoş olduğunu ve havaalanı pistine ihtiyaç giderdiğini iddia etti.

BRAD PİTT, HAKKINDAKİ İSTİSMAR SUÇLAMASINDAN AKLANDI

Los Angeles polisi, iddialar üzerine Pitt hakkında çocuk istismarı incelemesi başlatmış, bu ayın başında sonuçlanan tahkikat neticesinde ünlü aktörün adı temize çıkmıştı

CEVAP VER