Aleyna Tilki’den Tam Destek: ‘Efso’ Aziz Sahneye Çıkıyor

Aleyna Tilki’den Tam Destek: ‘Efso’ Aziz Sahneye Çıkıyor

72
0
Paylaş

‘O Ses Türkiye’ yarşımasında sesini duyurduktan sonra ‘Efso’ şarkısıyla çıkış yapan 18 yaşındaki Aziz Kiraz ilk konserini 4 Kasım’da İstanbul Asmalimescit’teki Opera Club’da gerçekleştirecek. Aleyna Tilki Instagram hesabından konserin afişini paylaşarak Aziz Kiraz’a destek verdi.

TIPKI ALEYNA GİBİ ‘ACUN’ PARLATTI

Henüz 14 yaşındayken Yetenek Sizsiniz’de büyük beğeni toplayan Aleyna Tilki gibi, Aziz Kiraz da Acun Ilıcalı’nın programı ‘O Ses Türkiye’de yeteneğini gösterdi. 1 Sene bile geçmeden ‘Efso’ isimli single’ını yayınlayarak hafızalarda yer etti.

ALEYNA TİLKİ’NİN ÇOK ALTINDA

Ancak Aziz Kiraz, Aleyna Tilki’ye oranla çok daha geride kaldı. Aleyna Tilki’nin Cevapsız Çınlama şarkısı 100 milyon tık’ı geçerken, Aziz Kiraz 2 milyon civarında tık aldı.

İÇKİLİ MEKANDA SAHNE ALMAK İÇİN DOĞRU ZAMANI BEKLEDİ

16 yaşındaki Aleyna Tilki’nin içkili mekanlarda sahne alması geniş yankı uyandırmıştı. İçkili bir mekanda sahne alacak Aziz Kiraz’ın 18 yaşına kadar beklemesi ve tedbirli adım atması dikkat çekti.

ALEYNA’DAN AZİZ’E TAM DESTEK: SEVGİLİ DOSTUM AZİZ…

Instagram hesabında yaptığı paylaşımda, “Yarın sevgili dostum Aziz’in ilk single parçasından sonraki ilk konseri. Harika bir performans sizleri bekliyor. Yarın herkese şimdiden eğlenceler diliyoruz” yorumlarını yapan Aleyna Tilki, Aziz Kiraz’a tam destek verdi.

İşte Aleyna Tilki’nin o paylaşımı:

CEVAP VER