Yeni Gelin Oyuncuları Konusu yeni bölüm burada! Kim kimdir

Yeni Gelin Oyuncuları Konusu yeni bölüm burada! Kim kimdir

Yeni Gelin Oyuncuları Konusu burada yer aldığı gibi aynı zamanda sizlere bu dizi hakkında genel olarak bir bilgi vereceğiz.

91
0
Paylaş

Yeni Gelin Oyuncuları Konusu burada yer aldığı gibi aynı zamanda sizlere bu dizi hakkında genel olarak bir bilgi vereceğiz. Atasehirli.net olarak birçok alanda profesyonel olarak bilgi vermek amaçlı profesyonel olarak çok daha detaylı bir araştırma videosunu ise daha sonra yine bu haber sitesinden sizlerle paylaşacağız. Konusunda uzman Süreç Film yine büyük bir projeye el attı ve muhteşem bir oyuncu kadrosu ile işe koyuldu. Reytinglerde sırasını kimseye kaptırmayan Yeni Gelin oyuncuları kim kimdir her zaman milletimizin merak ettiği konu oluyor. Yeni gelin konusu ise yine bu haberimizde sizlere aktarılacak.

Yeni gelin dizisi oyuncu kadrosu ise açıklandı. Yeni Gelin dizisinin senaristliğini ve yönetmenliğini daha önce yine reytinglerde asla düşüş göstermeyen Aşk Yeniden dizisinin yönetmenliğini yapan Ersoy Güler yapacak ki işinde uzman olduğunu söylemek gerekiyor. Dizinin çekimleri 2 gün boyunca İstanbul’da yapıldıktan sonra set ekibi Adana’da çekimlere devam edecek ve muhteşem bir drama bizleri bekliyor olacak.

Yeni Gelin Dizisi Oyuncuları

Jessica May Drociunas; (Bella) 24 yaşındaki Brezilya doğumlu esmer güzeli 1.75 boyunda ve 53 kilodadır. Yay burcu Olan Jessica yeşil gözleriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Biyolojik Bilimler bölümünde eğitimine devam eden oyuncu aynı zamanda model olarak da kariyerine devam etmektedir.

Tolga Mendi (Hazar) 1989 İzmir doğumlu yeni fenomen oyuncu lise mezunudur. Mendi ilk oyunculuk deneyimini Acı Aşk dizisiyle yaşamıştır. Geçtiğimiz sezon Rüzgar’ın Kalbi dizisinde Cenk karakterine hayat veren Tolga Mendi yakışıklılığı ve karizmatik duruşuyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Yeni gelin hazar kimdir Mustafa Avkıran (Kalender Ağa) 1963 Gaziantep doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. 1993 yılında Övül Avkıran’la evlenen Mustafa Avkıran çiftinin Alaz isminde bir de çocukları bulunmaktadır. Ezo Gelin, Yaprak Dökümü, Kuzey Güney, Sevdam Alabora ve Filinta dizilerinde rol almıştır.

Sema Keçik (Möhteber) 1965 Ağrı doğumlu baiarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Ümit Karabel ile evliliği bulunan Sema Keçik kocasının ölümünden sonra kızı Ebru ile birlikte yaşamaktadır. Yazı Tura, Sıla, Bir Bulut Olsam ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır.

Zeynep Kankonde kimdir Esin Gündoğdu (Türkmen Abla) 1 ocak 1977 Ankara doğumlu başarılı oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Avrupa Yakası dizisiyle yaşamıştır. Merhaba Hayat ve Aşk Yeniden gibi dizilerde rol almıştır. yeni gelin esin gündoğdu kimdir Murat Kocacık (Kör Hasan) 1972 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan deneyiml oyuncu Aşk Yeniden dizisinde Darbeli Haytar karakteriyle tanınmaktadır. Kiraz Mevsimi, Ezel, Yaprak Dökümü, Böyle Bitmesin ve Galip Derviş gibi dizilerde rol almıştır.

Murat kocacık kimdir Dağhan Külegeç (Kaan) 39 yaşındaki başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunudur. Altan Erbulak’ın torunu, Ayşe Erbulak ve Rıza Erbulak çiftinin çocuğudur. 2013 yılında Panama’da yapılan Survivor yarışmasında 12 hafta yarışmıştır. Aslı ile Kerem, Kavak Yelleri, Hırsız Polis ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerde rol almıştır.

Dağhan külegeç kimdir Lale Başar (Kamilla) 27 Ocak 1964 Ordu doğumlu başarılı tiyatro oyuncusu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Deniz Yıldızı, Göç Zamanı, Aşk Yenden ve Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerde rol almıştır. yeni gelin lale başar kimdir Renan Bilek (Kamil) 1968 İstanbul doğumlu deneyimli oyuncu Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizsinde Soner’in yardımcısı karakteriyle tanınmıştır. Daha sonra Doksanlar ve Yeşil Deniz gibi dizilerde rol almıştır.

Renan bilek kimdir Burçin Bildik (Müsellim) 18 Mart 1968 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Sağ Salim serisi fimleriyle tanınmaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olan Bildik Salih Kuşu ve Arkadaşım Max gibi filmlerde rol oynamıştır. Burçin Bildik son olarak 2017 yılının başlarında vizyona giren Sen Sağ Ben Selamet filminde başrolde yer almıştır.

Burçin Bildik kimdir Yonca Şahinbaş (Asiye) 6 Temmuz 1972 İstanbul doğumlu deneyimli oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Asmalı Konak, Avrupa Yakası, Binbir Gece, Kızım Nerede, Dila Hanım gibi dizilerde rol almıştır. içerde yonca şahinbaş kimdir Şilan Makal (Dilan) 21 yaşında olan Tarih son sınıfta okuyan Şilan Makal İşte Benim Stilim’in 2. sezonunda izlemiştik.

Şilan makal kimdir Bahar Süer (Nazgül) 30 yaşındaki yetenekli oyuncu seksenler dizisinde Rıza Başkomiser’in karısı Emel’i canlandırmıştır.

CEVAP VER