Yakalanacağını Anlayınca, Kaçırdığı Sevdiği Kızı Öldürüp İntihar Etti

Yakalanacağını Anlayınca, Kaçırdığı Sevdiği Kızı Öldürüp İntihar Etti

72
0
Paylaş

Kütahya’da dehşete düşüren olay! Çavdarhisar İlçesinde 21 yaşındaki Ali Karakurt, yakalanacağını anlayınca, kaçırdığı devlet yurdunda kalan sevgilisi 17 yaşındaki Ayşe Ş.’yi av tüfeğiyle öldürdükten sonra, aynı silahla canına kıydı. Ali Karakurt ve genç kızın akraba oldukları öğrenildi.

BABAANNESİNİN KÖYÜNE KAÇIRDI

Çavdarhisar ilçesi Kızık köyünde meydana gelen olayda Ali Karakurt, Çavdarhisar Sevgi Evi’nde kalan sevgilisi Ayşe Ş.’i geçen Perşembe günü babaannesinin yaşadığı Çavdarhisar Kızık köyüne kaçırdı. Yurt görevlileri lise öğrencisi Ayşe Ş.’nin akşam saatlerinde okuldan dönmemesi üzerine durumu jandarmaya bildirdi.

YAKALANACAKLARINI ANLAYINCA ÖNCE SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRDÜ, ARDINDAN İNTİHAR ETTİ

Kayıp olarak aranan Ayşe Ş.’nin Çavdarhisar ilçesi Kızık köyünde olduğu ihbarını alan jandarma güçleri köye doğru gittikleri sırada jandarmanın kendilerini bulduğunu öğrenen Ali Karakurt, av tüfeği ile sevgilisi Ayşe Ş.’i öldürdü. Karakurt, daha sonra aynı tüfekle intihar etti. Ayşe Ş. ve sevgilisi Ali Karakurt olay yerinde hayatını kaybetti.

JANDARMA, İKİ SEVGİLİNİN CESETLERİYLE KARŞILAŞTI

Olay yerine gelen jandarma ekipleri sevgililerin cesetleriyle karşılaştı. Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından cesetler otopsi yapılmak üzere Çavdarhisar ilçe Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili tahkikatın sürdüğü öğrenildi.

ÖLDÜRDÜĞÜ KIZ AKRABASI

Ayşe Ş.’nin babasının 2007 yılında Kütahya Emet İlçesi Düşecek Köyü’nde tüfekle intihar ettikten sonra annesinin bir başkasıyla evlenerek Manisa’ya yerleştiği ve kendisini de yetiştirme yurduna verdikleri belirtildi.

Ayşe Ş.’nin amcası, Ali Karakurt’un da dayısı olan Emin Şahin’in jandarmayı arayarak, kayıp olan yeğeni Ayşe Ş.’nin diğer yeğeni Ali Karakurt tarafından, genç kızın babaannesi Emine Dağdelen’in Kızık köyüne götürülmüş olabileceği ihbarında bulunduğu iddia edildi

CEVAP VER