Üsküdar’da 240 Tabancanın Bulunduğu Arazide Bugün de Yeni Silahlar Bulundu

Üsküdar’da 240 Tabancanın Bulunduğu Arazide Bugün de Yeni Silahlar Bulundu

25
0
Paylaş

İstanbul Üsküdar’da 250 kuru sıkı tabancanın bulunduğu arazideki aramalar bu sabah yeniden başladı. Olay yeri inceleme ekipleri ve iş makinelerinin katıldığı çalışmalarda yine tabanca ve tabanca parçaları bulundu.

SABAH SAATLERİNDE YENİDEN KAZDILAR

Olay yeri inceleme ekipleri, sabah erken saatlerde silahların bulunduğu Burhaniye Mahallesi’ndeki boş araziye yeniden geldi. Burada metal dedektörlerle çalışma yapan polis ekipleri, bölgeye iş makineleri istedi. İş makinelerinin de gelmesiyle bölgede kazı çalışmaları da yeniden başladı.

Çalışmalarda tabancalar ve tabanca parçaları ele geçirildi. Ele geçirilen malzemeler olay yeri inceleme ekipleri tarafından delil torbalarına konarak, incelenmek üzere emniyete götürüldü.

MAHALLELİ KADININ SÖZLERİ OLAY OLDU: POLİS KIYAFETLİ BİR GRUP GÖMDÜ

Çevre sakinleri, mahallelerinin çok sakin olduğu belirtirken kazı yapılan alanın tam karşısında oturan ve ismini söylemeyen bir kadının söyledikleri hareketliliğine neden oldu.

Evinin balkonundan gazetecilerin sorularını cevaplayan kadın, ‘2010 senesinde bu yol yapılırken polis kıyafetli bir grup, kamyonla ezip silahları gömdü. Gündüz vaktiydi. Gömdüler sonra yolu yaptılar” diye konuştu.

Kadınla ropörtaj yapmak isteyen basın mensupları binaya girdi. Fakat yaşlı kadın dairenin kapısını açmayarak kimseyle konuşmadı.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Üsküdar’da 250 Tane Kurusıkı Tabanca Bulundu!

CEVAP VER