• DOLAR
  3,8776
  % 0,43
 • EURO
  4,5748
  % 0,58
 • ALTIN
  161,3250
  % 1,21
 • BIST
  106.239
  % -0,69
Teröristbaşı Gülen’den 3 Gizli Mesaj!

Teröristbaşı Gülen’den 3 Gizli Mesaj!

FETÖ terör örgütünün kurucusu olan Fethullah Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü gününde Amerikan Wall Street Journal Gazetesi’ne  vermiş olduğu fotoğrafta örgüte gizli mesajlar gönderildiği tespit edildi.

Şifreler Çözüldü!

Türk istihbarat birimleri, bu fotoğraf üzerinde detaylı inceleme gerçekleştirerek fotoğrafın şifrelerini çözmeyi başardı. FETÖ’nün önceki mesajlarını da ele alan  ve çözen istihbarat birimleri şifrelerde, 3 mesajın olduğunu açıkladı.

KUTSİYETİMİZ YOK, BİZİ KULLANIN!

İstihbarat birimlerinin açıklamalarına göre, FETÖ terör örgütü kurucusu Gülen, İslami değerleri tamamen umursamayarak seccadeye ayaklarıyla basarak ABD ve Batı’ya “Radikal değiliz, kutsiyetlerimiz bulunmamakta. Böyle şeyler bizim için sorun değil. Yükselen radikalimizi göz önünde bulundurarak bizi kullanın” mesajını iletmiş. Ayrıca fotoğrafın arka kısımında yer alan kütüphane olmasında ki amaç ise  “İlimliyiz, önceliğimiz ilim”  mesajı vermeye çalışmak. Ayrıca iyi bir geniş açısına sahip olan fotoğrafta televizyonda bulunan, “Bizim  için birer ümit kaynağı oldunuz, şimdilerde şölen var bahçelerde, bahardan ses geliyor perde perde, aceleci acele edip dursun gibi” sözler yer almıştı.

Televizyonda yer alan bu sözlerin, örgüt tabanındaki çözülmeleri önlemek amacıyla yazıldığı söylenmekte. Ayrıca bunun yanı sıra Gülen’in, ABD’nin en etkili gazeteleri arasında yer alan Wall Street Journal Gazetesi’ne röportaj vererek “ABD hep bizimle, halen ayaktayız” mesajı vermeye çalışmakta.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?