Şelalede Fotoğraf Faciası: 2 Ölü

Şelalede Fotoğraf Faciası: 2 Ölü

Samsun'un çarşamba ilçesinde yer alan Kabaceviz Şelaleri'ne gezmek amacıyla gidip fotoğraf çekmek isteyen 23 yaşındaki Mertcan Ergün ve 21 yaşındaki Hüseyin İpçi 75 metre yükseklikten düşerek öldü.

47
0
Paylaş

Samsun’un çarşamba ilçesinde yer alan  Kabaceviz Şelaleri’ne gezmek amacıyla gidip fotoğraf çekmek isteyen 23 yaşındaki Mertcan Ergün ve 21 yaşındaki Hüseyin İpçi 75 metre yükseklikten düşerek  öldü.

Sadece Hatıra Fotoğrafı Çekmek İstedi!

Bu acı verici ve 2 gencin ölümüne neden olan olay Samsun’un Çarşamba ilçesinde yer alan Kabaceviz Şelaleri’nde yaklaşık olarak 16.00 saatlerinde meydana geldi. Terme İlçesi’nden arkadaşları ile gezmek için gelen iki genç Kabaceviz Şelalerin’de hatıra fotoğrafı çekmek isterken yere düşerek can verdi. Yaklaşık olarak 75 metre yükseklikten düşen iki genç kurtarılamadı.

OLAY YERİNE ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ!

Arkadaşlarıyla beraber  Terme İlçesi’nden  Çarşamba’da yer alan Kabaceviz Şelaleri’ne gezmek amacıyla gelen ve anı fotoğrafı çekmek isteyen Mertcan Ergün’ün ayağını kaydığının farkına varan Hüseyin İpçi, arkadaşını tutmak için çaba gösterirken onunla beraber düştü. Diğer arkadaşları bu olaydan sonra durumu jandarmaya ve ambulansa haber verdikten sonra bir çok araç sevk edildi.

CANSIZ BEDENİ OTOPSİ İÇİN MORGA KALDIRILDI 

Ekipler uzun süre boyunca yaptıkları çalışma sonucunda iki gencinde cansız bedenine ulaşabildiler. Gençlerin cansız bedeni  Çarşamba Devlet Hastanesi morguna otopsi amacıyla gönderilirken Jandarma olayla ilgili soruşturma başladı. Bu olay bir çok haber sitesinde en çok okunanlar arasında girdi. Gerçekten ölenlerin bu kadar genç olması acı verici. Umarım artık ona göre önlemler alınır.

CEVAP VER