Sahte Peygamber Böcek İlacıyla Şifa Dağıtıyor

Sahte Peygamber Böcek İlacıyla Şifa Dağıtıyor

57
0
Paylaş

Lethebo Rabalago adlı papaz Facebook’taki paylaşımında ‘Doom’ marka böcek ilacının insanları iyileştirdiğini iddia etti.

”İYİLEŞTİRMEK İÇİN ALIŞILMADIK YÖNTEM”

Doom’u üreten firmaysa böcek ilacını yüze sıkmanın riskleri konusunda uyarı yaparken, bir hükümet komisyonu etkilenen herkesin şikayet etmesi çağrısında bulundu.

Ancak Rabalago, yaptıklarını savundu ve BBC’ye yaptığı açıklamada insanları iyileştirmek için alışılmadık yöntemler kullandığını belirtti.

Facebook ve Twitter’da paylaşılan fotoğraflarda Limpopo bölgesindeki bir kiliseyi yöneten Papaz Rabalago, böcek ilacını cemaatindekilerin doğrudan gözlerine ve vücutlarının çeşitli yerlerine sıkarken görülüyor.

Rabalago, böcek ilacını sıktığı bir kadının gözündeki enfeksiyonun geçtiğini ve kadının “Tanrı’nın gücüne inandığı için durumunun çok iyi olduğunu” belirtti.

”KANSERİ DE TEDAVİ EDERİM”

Rabalago, böcek ilacıyla HIV ve kanseri de tedavi edebildiğini savunuyor. Böcek ilacını üreten firmaysa yaptığı yazılı açıklamada, “Doom ya da herhangi bir böcek ilacını insanların yüzüne sıkmanın güvenliği olmadığını açıkça söylemek istiyoruz. Doom, kutuda gösterilen böcekleri öldürmek için tasarlandı ve kutuda da uyulması gereken çok açık kurallar yazıyor.” dedi.

Şirket ayrıca, böcek ilacını kullanmasını durdurmak için Rabalago’ya ulaşmaya çalıştıklarını açıkladı.

23 Kasım 2016 Çarşamba 18:25

Kara Kartal’ın Benfica maçı 11’i belli oldu Vicdanları sızlatan görüntünün faili yakalandı! Twitter, kurucusunun hesabını kapattı! Erdoğan’dan sonra Putin de yerden yere vurdu: Bu bir bozukluk Tuvalet kavgası büyüdü! Rezilleştikçe rezilleştiler Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

CEVAP VER