Öldürdüğü Sevgilisinin Cesediyle Maçı İzleyen Adam 4 Yıl Ceza Aldı

Öldürdüğü Sevgilisinin Cesediyle Maçı İzleyen Adam 4 Yıl Ceza Aldı

61
0
Paylaş

İskoçya’nın Fife sahilindeki Kirkcaldy ilçesinde geçen sene haziran ayında müzisyen William Marshall (43), dairesinde kaldığı Jennifer Edwards’ı (45) öldürdü. Masaj terapisti kadının, keskin olmayan bir cisimden kafasına ve bedenine aldığı darbelerden ötürü hayatını kaybettiği adli tıp raporuna yansıdı. Marshall, 8 Haziran ile 14 Haziran tarihleri arasındaki bir günde arkadaşını öldürdüğünü mahkemede kabul etti.

KOMŞUSU, CESEDİN BAŞINDA ADAMI MAÇ İZLERKEN GÖRMÜŞ

Marshall’ın duruşmasında, bir komşusu camdan baktığında Jennifer’ı yerde hareketsiz yatarken gördüğünü anlattı. Görgü şahidi komşu, bu esnada adamın da bayan arkadaşının cesedinin başında, Avrupa Şampiyonası elemelerinde karşı karşıya gelen İskoçya-İrlanda maçını izlediğini sözlerine ekledi.

KATİL SEVGİLİ, DÖRT YIL HAPİS CEZASI ALDI

Hasta ruhlu adamın, öldürdüğü kadının banka hesabından nakit para çektiği, günler sonra da acil yardım hattını arayarak Jennifer’ı evde ölü halde bulduğunu bildirdiği duruşma tutanaklarına geçti. William Marshall, ‘taksirle adam öldürme’den suçlu bulunarak dört yıl hapse mahkum edildi.

25 Kasım 2016 Cuma 18:03

Zorlu mücadelenin ilk 11’leri belli oldu Terörist cenazesine tepki: Ölünüzü, dirinizi istemiyoruz En stratejik en kapsamlı terör yuvası ateş altında Erdoğan ve Putin’den telefonda kritik Suriye zirvesi 6 gündür kayıptı, sevgilisi cinayeti itiraf etti Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

CEVAP VER