Kurtlar Vadisi Pusu 2017 Ne Zaman Başlayacak? İşte Merakla Beklenen Haber!

Kurtlar Vadisi Pusu 2017 Ne Zaman Başlayacak? İşte Merakla Beklenen Haber!

Kurtlar vadisi tv ekranlarında yer alan en ünlü ve en sevilen diziler arasında yer almaktaydı. Fakat 15 Temmuzda yaşanan hain saldırı sonucunda dizi tv ekranlarından kalkmıştı. Şuan dizinin yapımcılarına 15 Temmuz davası açılmış durumda. ..

48
0
Paylaş

Kurtlar vadisi tv ekranlarında yer alan en ünlü ve en sevilen diziler arasında yer almaktaydı. Fakat 15 Temmuzda yaşanan hain saldırı sonucunda dizi tv ekranlarından kalkmıştı. Şuan dizinin yapımcılarına 15 Temmuz davası açılmış durumda.

Bir çok kişinin merakla sorduğu kurtlar vadisi ne zaman başlayacak? sorusuna gelecek olursak, daha henüz olarak kesin bir tarih yok fakat bu yıl içerisinde çıkmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Hatta bazı oyuncuların başka dizilerde yer alması yüzünden filmin tamamen bittiğini söyleyebiliriz. Pana film henüz olarak konu hakkında bir açıklama yapmış değil.

Gelecek sezonda yeni bir kadro ile çıkması beklenen dizinin izleyicilerinin karşısına eskiye daha yakın bir kadroyla çıkması bekleniyor. Kurtlar vadisi pusu’nun Youtube kanallarına göz attığımız zaman sürekli yeni videolar görmekteyiz.

KURTLAR VADİSİ PUSU NE ZAMAN HANGİ KANALDA BAŞLIYOR, BAŞLAYACAK MI?

Youtube kanalları başta olmak üzere bir çok sosyal medya kanalını aktif olan dizinin tekrar döneceğini söylemek yanlış olacaktır. Dizinin yeni bir isimle Polat Alemdar’ın başında olduğu bir ekiple dönmesi bekleniyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU TRT’DE YAYINLANACAK İDDİASI

Tv ekranlarına çıktığı günden bu zamana kadar büyük bir ilgiyle izlenen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan  Kurtlar Vadisi dizisinin, TRT ekranlarında yeniden çıkacağı hakkında bir çok bilgi yer almakta. Dizinin sevenlerini mutlu eden haber sonrasın Kurtlar Vadisinin tekrardan yayınlanması beklenmekte.

Bir çoğumuzun bildiği üzere Kurtlar Vadisinin yapımcısı Pana filmdir. Pana filmin TRT ile olan görüşmelerinin bu günlerde arttığını rahatlıkla söyleyebiliriz.  TRT ise bu dizinin tüm yayın haklarını almış durumda.  Durum böyle olunca dizinin yeniden döndüğü zaman TRT’de yayınlanacağı söyleyebiliriz.

KURTLAR VADİSİ YENİDEN YAYINLANMAYA BAŞLAYACAK MI?

Kurtlar Vadisi tv ekranlarına çıktığı bu günden yana bir çok farklı kanalda çıktı. Dizi en olarak Kanal D’de çıkmaktaydı.  15 Temmuzda’ki hain saldırı sonucunda dizi yayın hayatına son vermişti. Fakat son zamanlardan çıkan bir habere göre TRT ekranlarında yeniden yer alması beklenmekte.

CEVAP VER