Hamile Kadına Doğuma Saatler Kala Sevgilisi Tecavüz Etti

Hamile Kadına Doğuma Saatler Kala Sevgilisi Tecavüz Etti

79
0
Paylaş

Hamile kadının, yedi yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle yattığı yatakta doğum sancıları tuttu. Kadın doğum sancıları çekerken erkek arkadaşı yanında uykuya daldı. Bir süre sonra uyanan adam, ‘azgın hissettiğini’ söyleyerek karşı çıkmasına rağmen kadınla cinsel ilişkiye girdi. Hamile kadının acı içinde bağırmasına ve durmasını söylemesine aldırış etmeyen erkek arkadaşı ilişkiye devam etti.

TECAVÜZDEN SAATLER SONRA BEBEĞİNİ DÜNYAYA GETİRDİ

İngiltere’nin Hull şehrinde yaşanan sıra dışı tecavüz vakası, adı açıklanmayan kadının şikayeti üzerine mahkemeye intikal etti. Duruşmaya çıkarılan adamın, ilişki sonrasında hamile kadına banyoya girmesini önerdiği belirtildi. Tecavüz olayından saatler sonra mağdur kadının bir erkek bebek dünyaya getirdiği mahkeme kayıtlarına geçti.

YATAKTA HAMİLE KADINI ÇIPLAK HALDE GÖRÜNCE AZGIN HİSSETMİŞ

Hull Kraliyet Mahkemesi’nde görülen davanın savcısı Michael Greenhalgh, doğuma ramak kala çiftin gece saat 11:30 civarında yatakta birlikte yatmakta olduğunu söyledi. Greenhalgh açıklamalarının devamında: “Normal olması gerektiği gibi kadın çıplak şekilde yatakta uzanırken zanlı uykuya daldı. Hamile kadın, doğum sancılarını hafifletmek amacıyla kendisine söylendiği şekilde, yatakta elleri ve dizleri üzerinde durduğu sırada zanlı uyandı. Kadını elleri ve dizleri üzerinde çıplak şekilde gören erkek arkadaşı ‘azgın hissettiğini’ söyledi. Mağdur kadın, adama; ‘sen ciddi misin?’ diye cevap vermesine rağmen zanlı, rızası dışında hamile kadınla ilişkiye girdi.” ifadelerini kullandı.

Duruşmada 40’lı yaşlarda olduğu belirtilen zanlı, hamile bayan arkadaşıyla ilişkiye girdiği iddialarını reddetti. Duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

23 Kasım 2016 Çarşamba 16:57

Kara Kartal’ın Benfica maçı 11’i belli oldu Vicdanları sızlatan görüntünün faili yakalandı! Twitter, kurucusunun hesabını kapattı! Erdoğan’dan sonra Putin de yerden yere vurdu: Bu bir bozukluk Tuvalet kavgası büyüdü! Rezilleştikçe rezilleştiler Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

CEVAP VER