• DOLAR
  3,7737
  % 0,05
 • EURO
  4,5510
  % 0,17
 • ALTIN
  160,6519
  % 0,16
 • BIST
  $13.305
  % -10,00
FETÖ’den Televizyon Yayınlarında PKK Taktiği

FETÖ’den Televizyon Yayınlarında PKK Taktiği

Türkiye’deki televizyon ve radyoları  tamamen devre dışı edilen hain Fetullahçı Terör Örgütü, Avrupa’da yayın yaptığı bir televizyon üzerinden PKK propagandası gerçekleştiriyor. Türkiye’de  bir türlü propaganda yapma şansını elde edemeyen FETÖ, televizyon ve radyo yayınları yapabilmek için yönünü tamamen Almanya’ya çevirdi. Önceden otomobil yayını yapan Mobility Channel  isimli kanalı satın alan terör örgütü FETÖ, MC kısaltmasını kullanarak Merih Channel ismi verdiği kanal üzerinden PKK propagandası  yapmaya devam ediyor.

2015 yılının başlarına doğru yayın hayatına giriş yapan, fakat örgüte destek sağlayan televizyonların Türksat’tan çıkarılmasının hemen ardından tüm faaliyetlerini durdurmak zorunda kalan MC TV, bu sene içerisinde Almanya’da tekrar faaliyete geçerek adeta örgütün sesi haline gelmiş durumda.

FETÖ Elebaşının Konuşmaları Yayınlanmakta!

Günde 5 kısa ana haber bültenin yer aldığı kanalda, Fetullah Güle’nin konuşmaları sık sık gösterilmekte. Örgüte bağlı olan derneklerin ve yardım kuruluşlarının tanıtımı yapılan kanalda başka reklam yayınlanmamakta. Örgütün aynı isimle Avrupa’da yayın yapan bir radyosu da bulunmakta. Kanalın yayın kalitesine göz gezdirdiğimiz zaman düşük olduğunu görürken, Youtubeden yapılan yayını da çok az kişi izliyor. Örgütün TV ve radyo yayını  yapabilmek amacıyla Avrupa’yı seçmesi, PKK’nın bir zamanlar yaptığı kanal hareketlerini anımsatmakta.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?