Erdoğan’dan ‘sınır’ mesajı: Hazırlıkları yapıyoruz

Erdoğan’dan ‘sınır’ mesajı: Hazırlıkları yapıyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Devlet Protokol İftarı programında önemli açıklamalarda bulundu. Sayın Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada terörle mücadele ve sınır güvenliği için yeni hazırlıkların yapıldığını vurguladı...

21
0
Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kulliyesin’de düzenlemiş olduğu Ankara Devlet Protokol İftarı programına katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Bu programda açıklamalarda bulunan Erdoğan terörle mücadele ve sınır ötesi operasyonlar hakkında önemli bilgiler verdi.

”Saldırılar Bundan Sonra Hep Devam Edecek,Güvenlik Konseptinde değişiklik yapmamız yapmamız gerekiyor”

Türkiye’nin bütünlüğü, milletin birliği için yapılan çalışmalar için teşekkür eden eden Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ”Siyasi, sosyal, ekonomik  unsurlarımıza yapılan saldırıları hepimiz görmekteyiz,bunlar devam edecektir. Baktığınız zaman kıskanılan bir ülkeyiz, kıskanılan bir milletiz. Bu sebepten ötürü güvenlik konseptinde büyük bir değişiklik yapmamız gerekiyor. Saldırıları kendi sınırlarımız içerisinde karşılamanın yeterince zararını gördük. Artık sorunları direk kaynağın olduğu yerde çözeceğiz.” dedi.

Oyunun İlk Perdesini Bozduk

Türkiye’yi terör örgütlerini kullanarak kuşatmaya çalışan kişilerin ve ülkelerin ilk oyunlarını bozduk. Hepimizin gördüğü bir şey var; bu millet istediği zaman yapıyor. Artık daha fazla beklemeden bir çok şeyi yapmamız gerekiyor.

”Şimdi Oyunu Tamamen İşlemez Hale Getirmeye Çalışıyoruz”

Gecikirsek her şey bizim zararımıza olur, bu yüzden gecikmemiz gerekiyor. Gereken adımları hemen yapmamız gerekiyor. Şimdi bu oynan oyunu tüm sınırlarımız boyunca işlemez hale getirmeye çalışıyoruz.

”Ülkemize Yapılan Ekonomik Kuşatmanın Kırılış İşaretlerini Aramaktayız”

Ülkemize yapılan ekonomik kuşatmanın kırılış işaretlerini arıyoruz. Son büyüme oranımız bunun en büyük örneklerindendir. İlk çeyrekte yaklaşık olarak  5 büyüme oranı ile tüm oyunları bozduk.

CEVAP VER