Endonezya’da Eşcinsel 2 Gence Akıl Almaz Vahşet!

Endonezya’da Eşcinsel 2 Gence Akıl Almaz Vahşet!

Endonezya son skandalı ile birlikte tüm dünyaya şaşırttı.

41
0
Paylaş

Endonezya dünyanın gelişmemiş ve 260 milyon nüfuslu, çoğunluğu Müslüman olan bir ülke olarak binlerce farklı adadan oluşan bir ülke. Avrupa Birliği, gibi dünyanın bilindik kuruluşlarına uzak ancak karşı gelmeyen bir ülke olarak anılırken, son günlerde yaşanan en büyük vakalardan birisi yaşandı.

Endonezya’nın aşırı muhafazakar bir bölgesi olan ve sadece eşcinselliğin yasal olmadığı ve cezalandırıldığı bölge olarak bilinen Açe bölgesinde düzenlenen eşcinsel bir seks partisini basan polisler ve mahalle sakinlerinin sonucunda bugün 2 genç 20 ve 23 yaşında 85 değnek cezasına çarptırıldı.

Hainler İnsan Canını Acıtmaktan Zevk Aldı!

Endonezya‘da yaşanan bu skandal sonrasında meydana kurulan bir stant üzerinde 2 genç ayrı ayrı 85 değnek ile cezalandırıldı. Gençlerin cezalandırılması sırasında yerel Açe halkı görüntüleri gülerek ve kameralara çekerek izlerken dünyanın belirli bölgelerinden eşcinsel örgütler bu duruma karşı Amerika ve Avrupa’nın insan hakları ve eşcinsel haklarına karşı savaş gücünü dahi kullanması gerektiğini belirtti.

Dünyanın bir çok bölgesinden insanlar ”can acıtmaktan zevk alan sözde Müslümanlar!” diyerek bunun bir Müslümanlık göstergesi olmadığını ve hiçbir dine sahip olmadan yaşayanlara hakaret olduğu gibi bir dinin içerisinde can acıtarak cezalandırmanın söz konusu dahi edilemeyecek olduğunu açıkladı.

CEVAP VER