Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Gençler Parlamentoya Girmeye Var Mısınız?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Gençler Parlamentoya Girmeye Var Mısınız?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Gençler parlamentoya girmeye var mısınız?

57
0
Paylaş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır mitingi sırasında ciddi açıklamalar da bulundu. Diyarbakır ve Doğu bölgelerinde vatandaşların daha önce terör örgütlerinin yönettiği belediyeler tarafından yönetildiğini ifade eden Erdoğan, bu tür terör örgütlerinin belediye yönetmeyi bilmediği gibi son atanan kayyumlardan sonra Diyarbakır’da beklenenden daha fazla gelişme görüldüğünü açıkladı.

Diyarbakır Doğalgaza Kavuşacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu sene içerisinde 2 ilçe, gelecek sene içerisinde 2 ilçenin daha doğalgaza kavuşacak olduğunu ve terör örgütlerinin doğalgaz boru hatlarını bombalamak ve patlatmak ile ilgili tehditlerine boyun eğilmeyecek olduğunu belirtti. Özellikle Doğu bölgelerinde terör örgütünün doğalgaz boru hatlarına karşı yapabilecek olduğu saldırılara karşı boru hatlarının daha güvenli ve daha güvenilir bölge ve alanlardan geçmesi bekleniyor.

Özellikle Diyarbakır’ın Suriye’ye olan yakınlığı dolayısı ile terör örgütlerinden çok fazla sorun ve sıkıntı çektiğini belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu tür terör örgütlerine geçit verilmeyecek olduğunu belirterek bununla beraber gençlerin dağa kaçırılmasına değil parlamentoda görülmesini istediklerini belirtti.

CEVAP VER