Cinsel Organına Taktığı Yüzüğü Doktorlar Cıvata Keskisi İle Çıkardı

Cinsel Organına Taktığı Yüzüğü Doktorlar Cıvata Keskisi İle Çıkardı

17
0
Paylaş

Tayland’ın başkenti Bangkok’ta yaşayan adı açıklanmayan adam, fantezi olsun diye cinsel organına geçirdiği metal yüzükten kendi imkanlarıyla kurtulmaya çalıştı. Türlü denemeleri sonuçsuz kalan ve çektiği acıya daha fazla dayanamayan adam hastaneyi telefonla arayarak yardım istedi. Acil servisin gönderdiği ambulansla hastaneye getirilen adamın cinsel organına takılı haldeki yüzüğü doktorlar 60 santimetre uzunluğundaki cıvata keskisi ve demir testeresinin yardımıyla çıkarmayı başardı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI, MANZARA KARŞISINDA ZOR ANLAR YAŞADI

Erkeklerin ereksiyonun sürekliliğini sağlamak için kullandığı cinsel fantezi oyuncağının son kurbanı, otuzlu yaşlarındaki Taylandlı adamın halini gören sağlık çalışanları manzara karşısında gülmemek için kendilerini zor tuttular. Gönüllü ilk yardım çalışanı Jack Bansakul: “Talihsiz adamın bu fantezi oyuncağını cinsel fantezi ürünleri satan bir dükkandan mı aldığı yoksa bir garajdan mı bulduğu konusunda emin değilim. Fakat cinsel organının ölçülerini doğru almadığı kesin. Cinsel organı büyüdüğünde metal yüzüğü kendisi çıkaramamış.” sözlerini sarf etti.

DOKTORLAR YÜZÜĞÜ ÇIKARABİLMEK İÇİN 3 SAAT UĞRAŞTI

Metal yüzük çok sert bir malzemeden imal edildiği için, doktorlar hastanın cinsel organından yüzüğü çıkarabilmek için üç saat uğraştı. Doktorlar başta kaygan maddeler sürerek ve birkaç karga burun kullanarak çıkarmayı denese de tüm çabalar başarısızlıkla sonuçlandı. Bunun üzerine son çare olarak cıvata keskisine başvuran doktorlar yüzüğü dikkatli bir şekilde keserek talihsiz adamın ızdırabına son verdiler. İçine düştüğü durumdan oldukça utanan ve çok fazla acı çektiği gözlenen adamın cinsel organının kalıcı bir hasar görmediği açıklandı.

CEVAP VER