Cihaner’i Tutuklatan savcı Osman Şanal’ı Avukatı da Terk Etti

Cihaner’i Tutuklatan savcı Osman Şanal’ı Avukatı da Terk Etti

64
0
Paylaş

Avukatsız kalan Şanal, Cihaner aleyhine açtığı tazminat davasında mahkemeye başvurarak, parasız kaldığı için yargılama giderleri ve fotokopi masraflarını karşılamak üzere Adalet Bakanlığı’ndan adli yardım istedi.

8 YILLIK AVUKATI AYRILDI

Şanal, 14 Kasım’da Yargıtay 4. Hukuk Dairesi’ne gönderdiği dilekçesinde, sekiz yıldır avukatlığını yapan Süleyman Sallı’nın bu görevden ayrıldığını belirtti.

“MAAŞIM YOK”

Tutuklandığı ve meslekten ihraç edildiği için maaşına ve malvarlığına mahkeme kararıyla el konduğunu belirten Şanal, şöyle yazdı:

“Maaşım yok. El koyma nedeniyle bankadaki paramı da alamıyorum. Cezaevinde olduğumdan başka bir iş yaparak para kazanma imkanım da yok. Cezaevi hesabımda 250 TL param var sadece. Mağdur bir savcı olarak dışarıdaki çocuklarıma nasıl bakabileceğimi takdirlerinize bırakıyorum.”

Şanal, “hem 100 TL gider avansı için hem de fotokopi ücreti” için adli yardım istediğini anlatarak, “Bu paralar sizler için küçücük, benim için büyük paradır” dedi.

(Kaynak: Hürriyet)

23 Kasım 2016 Çarşamba 18:57

Kara Kartal’ın Benfica maçı 11’i belli oldu Vicdanları sızlatan görüntünün faili yakalandı! Twitter, kurucusunun hesabını kapattı! Erdoğan’dan sonra Putin de yerden yere vurdu: Bu bir bozukluk Tuvalet kavgası büyüdü! Rezilleştikçe rezilleştiler Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

CEVAP VER