CHP yürüyüşünden kötü haber

CHP yürüyüşünden kötü haber

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun öncülük ettiği Ankara’dan Adalet Yürüyüşü’ne katılan 69 yaşındaki Hasan Tatlı isimli vatandaş, 70 dakikalık yürüyüşün ardından mola verildiği zaman kalp krizi geçirdi. Tüm detaylar haberimizde...

14
0
Paylaş

Adalet Yürüyüşü’nün 4’üncü CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlunun yaptığı açıklamalar sonrasında 09.20’de saatlerinde yürüyüş başladı. Grup, yaklaşık 70 dakika boyunca yol aldıktan sonra  10.30 gibi Kahramankazan”da Kurtboğazı sınırları içerisinde yer alan  İğdir Mahallesi yol kavşağında mola verildi.

FENALAŞIP DÜŞTÜ!

Mola sırasında 69 yaşında olan Hasan Tatlı isimli vatandaş, arkadaşlarının arasında aniden dinlenirken yere yığılıp kaldı. Bu sırada orada yer alan sağlık ekipleri Hasan Tatlı isimli vatandaşa anında müdahale etti. İlk müdahaleyi olay yerinde yapan sağlık ekipleri daha sonrasında 65 yaşındaki vatandaş Kahramankazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yolda ve hastanede kaç kez kalbi duran Hasan Tatlı’ya kalp masajı yapıldıktan hemen sonra yoğun bakıma alındı. Nüfusta Kayseri doğumlu olan fakat Ankara’da ikamet eden Hasan Tatlı yoğun bakıma alındı. CHP Ankara Milletvekilleri Necati Yılmaz ve Murat Emir ile İstanbul Milletvekili Ali Şeker Tatlı’nın başından bir an dahi ayrılmadılar. Tatlı, yoğun bakım ünitesinden çıkarılarak direkt olarak Ankara’ya gönderildi. Gelen bir çok habere göre vatandaşın tüm çabalara rağmen hayatını kaybettiği söyleniyordu.

7-8 DEFA GERİ DÖNDÜ

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Hasan Tatlı’nın Ankara’ya gönderilmesinin hemen açıklama yaptı. Açıklamasında, ”Hasta birden kalp krizi geçiriyor. Arkadaşlar hemen hastaneye götürüyorlar. Kalp krizi, enfaktrüs geçirdiği için kalbi tamamen durmuş. Fakat doktorların yaptığı müdahale ile beraber 7-8 kez dönüyor” dedi.

CEVAP VER