Cani Anne, Oğlunu Öldürdükten Sonra Fotoğrafını Babasına Gönderdi

Cani Anne, Oğlunu Öldürdükten Sonra Fotoğrafını Babasına Gönderdi

21
0
Paylaş

Amerika’nın Pensilvanya eyaletinin McKeesport ilçesinde salı günü yaşanan olayda Christian Clark (21) adlı kadın, 17 aylık Andre Price III adlı oğlunu öldürmekten ve iki yaşındaki kızı Angel’ı öldürmeye teşebbüsten tutuklandı. Genç annenin, çocuklarının babası Andre Price Jr. ile yaşadığı tartışma neticesinde küçük oğlunun yüzünü oturma odasında bulunan şişme yatağa bastırdığı bunun sonucunda çocuğun öldüğü belirlendi. Cinnet geçiren annenin daha sonra iki yaşındaki kızını da aynı şekilde öldürmeye teşebbüs ettiği açıklandı.

“OĞLUN MAALESEF NEFES ALMIYOR”

Yetkililer, anne Clark ile çocukların babası Andre Price Jr.’ın telefonda üç saat boyunca kısa mesajlar aracılığıyla tartıştığını, gece 10 civarında cinnet geçiren genç kadının her iki çocuğun da yüzü koyun yatakta uzanır haldeki fotoğrafını erkek arkadaşı Andre Price Jr.’a gönderdiğini açıkladı. Anne Clark çektiği videoda: “Aa bak Angel hala hayatta ve terliyor. Oğlun ise maalesef nefes almıyor.” sözlerini dile getirdi.

İHANET TARTIŞMASI CİNAYETE GÖTÜRDÜ

İşe gitmek için evden gündüz saat ikide ayrılan Price ile anne Clark’ın tartışmasının fitilini, kendisini aldatma suçlaması ateşledi. Polis kayıtlarına göre, çiftin aralarındaki ilk mesajın akşam saat 20:25’te atıldığı, Clark’ın erkek arkadaşı Price’ı ihanet ile suçladığı belirtildi. Genç kadın çocukları artık evde görmek istemediğini yazdıktan sonra tartışma daha da alevlendi. Clark mesajlarında: “Çocuklar burada güvende değil. Onları burada istemiyorum. Bana cevap ver, yoksa çocuklara zarar vermekten hapse gideceğim.” cümlelerini yazdı.

“ONLARI ÖLDÜRÜYORUM” GÜLÜCÜK EMOJİLİ MESAJ ATTI

Genç kadın saat 22:01’de attığı mesajında çocuklarının babasına: “Onları öldürüyorum.” yazdıktan sonra kısa mesajına gözlerinden yaş gelen gülen yüz emojisini ekleyerek Price’a gönderdi. Daha sonra çocukların şişme yatakta yüzüstü yatar şekilde fotoğrafını gönderen cani anne: “Sana videoları göndermiyorum ama oğlunun öldüğünden emin olabilirsin.” mesajını gönderdi. Polis tutanaklarına göre Christian Clark son olarak erkek arkadaşına: “Cezaevine gireceğim, umarım buna değmiştir.” iletisini yolladı.

POLİSE VERDİĞİ İFADEDE OĞLUNU HAREKETSİZ HALDE BULDUĞUNU SÖYLEDİ

Anne Clark daha sonra acil servis hattını aradı. Hastaneye kaldırılan 17 aylık Andre Price III’ın salı gecesi 23:40’ta öldüğü kayıtlara geçti. Genç anne başta polise verdiği ifadede oğlunu şişme yatak üzerinde hareketsiz halde bulduğunu söylese de, daha sonra cinayeti itiraf etti. Christian Clark cinayet ve cinayete teşebbüs suçlamalarıyla tutuklanarak Allegheny ilçe hapishanesine kondu.

CEVAP VER