Bugün öldürülen Beki İkala Erikli kimdir? ve neden öldürülmüştür

Bugün öldürülen Beki İkala Erikli kimdir? ve neden öldürülmüştür

74
0
Paylaş

Beyoğlu’nda bir apartmanda ofisine gitmek için hazırlanana Beki İkala Erikli tam asansöre yöneldiği sırada kimliği henüz belirnemeyen bir kadın tarafından silahlı saldırıya uğrayıp hayatını kaybetmiştir.

Olay bugün akşamüstü saatlerinde Kabataş Ömer Avni Mahallesi İnebolu Çıkmazı’ndaki ofisine giden Beki İkala Erikli ofisinin bulunduğu Saadet Apartmanında asansöre doğru yöneldiği sırada bina içinde gizlenmiş olan henüz kimliği belirlenemeyen bir kadının tabancasından çıkan 3 kurşunla olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay anında vücudunun çeşitli yerlerinden vurulan Beki İkala Erikli olay yerinde kan kaybetmeye başladı, vuran kişi olay yerinden hızla uzaklaşarak izini kaybettirdiği görüldü. Olay anında ilk tereddüte kapılan mahalle sakinleri katilin oradan uzaklaşması ile  kanlar içinde kalan Beki İkala Erikli’nin yanına geldiler, çok geçmeden sağlık ekiplerine ve polis memurlarına bilgi verilsede Erikli kan kaybından hayata tutunamadı.

beki-ikala-erikli

OLAY ANINDAN HEMEN SONRA SAĞLIK EKİPLERİ MÜDAHALE ETTİ

Vatandaşların haber vermesi ile olay yerine hızlı bir şekilde ulaşan sağlık ekipleri Beki İkala Erikli’ye ilk müdahaleyi olay yerinde yapmaya çalıştılar. Olay anında apartmanda olduğunu söyleyen Taci İnan silah sesinin kendilerine gelmediğini açıkladı, yanındaki kişiler abi koş biris vuruldu diyince direk güvenlik güçlerine haber verdikleri tespit edildi, Apartmana gelen polis memurları sokakta ve apartmanın girişinde bulunan kamera cihazlarını izledi, zanlının olay yerinden yay olarak kaçtığını gören güvenlik güçleri soruşturma başlattı.

beki-ikala-erikli-olduruldu

Yazarlık yapan Beki İkala Erikli, ”Melekler ile Yaşamak” isimli kitabın sahibiydi.

CEVAP VER