AVM’de Sergilenen Kutup Ayısı Şimdilik Serbest

AVM’de Sergilenen Kutup Ayısı Şimdilik Serbest

35
0
Paylaş

South China Morning Post’un haberinde, Guangdong’un eyalet başkenti Guangcou’da Grandview Aquarium adlı bir alışveriş merkezinde tutulan kutup ayısının tadilat nedeniyle doğal yaşam ortamına nakledildiği belirtildi.

YARIM MİLYON KİŞİ DİLEKÇE YAZMIŞTI

Konuya ilişkin açıklama yapan Çin Politika Uzmanı Dr. Peter Li, “Kutup ayısı Pizza alışveriş merkezindeki yapay, küçük cam kafesinde acı çekti. Pizza’nın kalıcı olarak doğal ortamına götürülmesi için alışveriş merkezine birçok kez talepte bulunduk. Pizza sonunda güneş görebilecek. Alışveriş merkezine yapılacak hiçbir tadilat, kutup ayısı için uygun bir ortam sunamaz. Geçici nakilden sonra Pizza’yı tekrar alışveriş merkezine göndermek canilik.” ifadelerini kullandı.

Grandview Aquarium müşterilerinin çektiği bir videoda Pizza’nın cam bir kafesin içinde yorgunluktan yığıldığı görülmüş ve video internette kısa sürede yayılmıştı. Pizza’nın doğal ortamına taşınması için yaklaşık yarım milyon kişi dilekçe yazmış ancak alışveriş merkezi yetkilileri herhangi bir somut adım atmamıştı.

14 Kasım 2016 Pazartesi 16:42

Demirtaş’ın tutukluluğuna itiraz reddedildi! Demirtaş’a verecekti, yakalandı! İstanbul Sultanbeyli’de patlama! En az 10 yaralı Meclis’te görünmez kaza! İlk yardıma Sağlık Bakanı koştu 13 yaşındaki çocuk hamile çıktı, 15 yaşındaki çocuk tutuklandı Manşetler Son Dakika Gazeteler Ekonomi Magazin Spor Dünya Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

CEVAP VER