3 Yaşındaki İranlı Akrobat Çocuk İnternet Fenomeni Oldu

3 Yaşındaki İranlı Akrobat Çocuk İnternet Fenomeni Oldu

56
0
Paylaş

Şınav ve barfiks çekmek birçok yetişkin için çok zorlu bir iş olsa da 3 yaşındaki İranlı Arat Hoseini spor ve akrobasi alanındaki başarısıyla görenleri şaşırtıyor.

GÖNÜLLERE FETHETTİ

İran’ın Mazandaran vilayetinde yaşayan Arat, Çin’de çıktığı bir yetenek programında da gönülleri feth etti. Amuda kalkabilen, havada taklalar atabilen ve çok iyi tırmanış yapabilen Arat’ın Instagram’da da 451 bin takipçisi var.

”YENİLMEZ OLACAK”

Arat’a antrenmanlarında yardım eden babası Muhammed, daha önce The Sun gazetesine yaptığı açıklamada oğlunun spor yeteneğini çok daha küçükken fark ettiğini belirtti. Muhammed “Bir keresinde işten geldiğimde parmağımı tuttu ve sertçe sıktı ve yavaşça ayaklarını yerden kaldırdı. Arat her türlü sporda kesinlikle yenilmez biri olacak.” ifadelerini kullanmıştı.

25 Kasım 2016 Cuma 16:34

Zorlu mücadelenin ilk 11’leri belli oldu Terörist cenazesine tepki: Ölünüzü, dirinizi istemiyoruz En stratejik en kapsamlı terör yuvası ateş altında Erdoğan ve Putin’den telefonda kritik Suriye zirvesi 6 gündür kayıptı, sevgilisi cinayeti itiraf etti Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

CEVAP VER