Beko Barcelona’nın Global Baş Sponsoru Oldu

Beko Barcelona’nın Global Baş Sponsoru Oldu

Türkiye'nin ulusal markaları arasında yer alan Beko, Barcelona Futbol Kulübü (FCB) ile 2014 yılından bu zamana kadar sürdürmüş olduğu sponsorluğu 3 yıl daha uzatarak ve sponsorluk kapsamını iyice büyüterek dünya devinin global baş sponsoru haline geldi. Detaylar haberimizde...

255
0
PAYLAŞ
Beko Barcelona'nın Global Baş Sponsoru Oldu

Camp Nou Stadyumu’nda Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Arçelik Üst Yöneticisi  Hakan Bulgurlu ve Barcelona Futbol Kulübü Başkanı Josep Maria Bartomeu Floreta’nın yer almasıyla yapılan toplantıda yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin ulusal markaları arasında yer alan Beko, 2018-2019 sezonu itibariyle üç yıl boyunca devam edecek bir sözleşme ile FCB’nin global üç ana ortaklarından birisi haline geliyor.

Yenilenen bu anlaşmayla beraber, Beko logosu FC Barcelona formasının sol omzunda yer almaya devam edecek, Beko tüm dünyada 300 milyon  taraftar kitlesine sahip FCB’nin Resmi Ev Aletleri ve Resmi Antrenman Ortağı  haline de geldi.

Bu yeni anlaşmaya göre Beko logosu,  FCB’nin antrenman formalarının  gögsünde olacak. Bunun yanı sıra ulusal Türk şirketi Beko, FCB’nin yıldız oyuncuları arasında yer alan  Gerard Pique Beko’nun küresel sosyal girişimlerinden bir tanesi olan “Şampiyonlar Gibi Beslen” projesinin kampanyasının içerisinde yer alacak.

Törende açıklama yapan  Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç, “ Rahmetli kardeşim Mustafa Koç, bildiğiniz üzere 4 sene öncesinde buraya gelerek ‘Bugün çok sıkı ve uzun bir işbirliği başlıyor.’ demişti. ‘Bugün çok sıkı ve uzun bir işbirliği başlıyor.’ Gerçekten de sıkı samimi ve çok başarılı bir işbirliği oldu” dedi. Fenerbahçe başkan adayları arasında yer alan Ali Koç, 4 yıl  önceki anlaşma sonrasında FCB’nin üç  büyük kupa elde ettiğini belirterek, ”“Demek ki sponsorluğumuz FCB için uğur getirmiş. Umarım bu anlaşmada uğur getirir” ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK