Fatih Terim, Trump’tan 10 Kat Fazla Maaş Alıyor

Fatih Terim, Trump’tan 10 Kat Fazla Maaş Alıyor

57
0
Paylaş

Amerika Birleşik Devletleri’nin yeni başkanı Donald Trump’ın yaptığı maaş açıklaması Türk futbol kamuoyunu yeni bir tartışmanın eşiğine taşıdı.

Yıllık 400 bin dolar olan başkanlık maaşını reddeden ve sembolik olarak 1 dolar maaş alacağını açıklayan Donald Trump, akıllara Fatih Terim’in astronomik maaşını getirdi.

TERİM YILLIK 12 MİLYON TL KAZANIYOR

Dünyanın en fazla kazanan teknik direktörü olan Fatih Terim’in yıllık maaşı, ABD Başkanı Trump’ın neredeyse 10 katı. Güncel kur değerlerine göre, Fatih Terim yıllık 12 milyon 359 bin 400 TL maaş alırken; Donald Trump’ın reddettiği yıllık maaş ise yalnızca 1 milyon 312 bin 840 TL.

EURO 2016’nın en fazla kazanan 3. teknik direktörü olan Fatih Terim, önünde bulunan Antonio Conte (İtalya), Roy Hodgson (İngiltere) ve Sam Allardyce’nin (İngiltere) milli takım kariyerlerinin sona ermesinin ardından dünyanın en fazla kazanan teknik direktörü unvanının sahibi oldu.

16 Kasım 2016 Çarşamba 11:54

TSK bir ordu daha alıyor! Tam 30 bin kişi İstanbul’daki büyük hareketliliğin sebebi belli oldu Yaralı teröriste ilk müdahale askerden geldi Müebbet hapis cezasına çarptırılmıştı! Metin Kaplan, tahliye edildi Tartışmalara noktayı koydu: Başkanlık, Cumhurbaşkanlığı fark etmez Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

CEVAP VER