• DOLAR
  3,9640
  % 0,17
 • EURO
  4,6595
  % 0,24
 • ALTIN
  163,6495
  % 0,34
 • BIST
  105.711
  % 0,42
Sinpaş yeni projesi Metrolife’ın lansmanı yapıldı

Sinpaş yeni projesi Metrolife’ın lansmanı yapıldı

İstanbul, 3 Kasım (DHA) –  Gayrimenkul sektörünün mühim firmaları arasında yer saha Sinpaş, İstanbul Sancaktepe’de yeni projesi ‘Metrolife’ı hayata geçiriyor. Kent merkezi ve metroya yakınlığı ile öne çıkan projede yatırımcılara, lansmana hususi yüzde 30’a varan indirim fırsatları da sunuluyor.  
Projenin lansmanında konuşan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seda Gacemer, “Metrosuyla, kent hastanesi ile Sancaktepe, İstanbul’un en gözde hayat merkezlerinden biri haline geliyor. Metrolife’da yaşayan bir şahıs Üsküdar’daki işine 27 dakikada, Zincirlikuyu’ya ise sadece 45 dakikada ulaşacak.  Hem yetişkinler hem de çocuklar için her detayın düşünüldüğü projemiz, sıhhat ve sporla iç içe bir yaşamın da kapılarını açıyor” dedi.
Yatay mimari ön planda
Sancaktepe’de pek fazla projeleri olduğunu ve bunların çoğunu hayata geçirdiklerini dile getiren Gacemer, “Hem hayat hem de yatırım değeri olan başarılı işler yaptık. Şimdi de bölgenin en kıymetli noktalarında birinde Metrolife’ı hayata geçiriyoruz.  Burada öbür projelerimizden farklı olarak aka bir çarşı kompleksi ve meydanımız var. Site, ev yerleşimini de ayrıştırılmış olarak yeni tarzda bir mimari anlayışla müşterilerimize sunuyoruz. Toplamda 554 konuttan oluşan projemizde 1 1’den 4 1’e kadar daire seçeneklerimiz var. Sancaktepe’nin nüfusu Ümraniye, Kadıköy, Ataşehir’e göre daha genç. Bu nedenle biz ev yelpazemizi çeşitlendirdik. Ailelerinden de fazla tercih ettiği bir bölge. Özellikle yatay mimariye sahip olması tercih sebebi olmasını sağlıyor. Fiyatlarımız da en ufak daire 290 bin liradan başlayıp, bir milyon 30 bin liraya kadar yükseliyor” diye konuştu. Gacemer ayrıca lasmana hususi yüzde 10’luk, peşin ödemeye hususi yüzde 20’lik bir indirim fırsatı sağladıklarını da sözlerine ekledi.

(Fotoğraflı)

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?