Ataşehir’de Semazenlerin Su, Ateş ve Işık Eşliğindeki Gösterisi

Ataşehir’de Semazenlerin Su, Ateş ve Işık Eşliğindeki Gösterisi

Ataşehir’de Ramazan ayının coşkusu gün geçtikçe devam etmekte. Ataşehir'de dün semazenler eşliğinde sergilenen su, ateş ve ışık şovu izleyen bir çok kişiyi kendine hayran bıraktı. Semazenler havadan görüntülendi.

41
0
Paylaş

Ataşehir’de Ramazan ayının coşkusu gün geçtikçe devam etmekte. Ataşehir’de dün semazenler eşliğinde sergilenen su, ateş ve ışık şovu izleyen bir çok kişiyi kendine hayran bıraktı. Semazenler havadan görüntülendi. Ataşehirde yer alan Watergarden İstanbul,  Ramazanın ilk haftası davetlilerine görsel şölen sunmak amacıyla semazenleri çağırdı. Büyük bir havuzda yapılan su ve ışık şovuna, semazenler eşlik edince ortaya herkesin hayran kaldığı bir görüntü çıktı. Gösteri esnasında bir çok vatandaş bu çıkan görüntüyü hayranlıkla izledi. Malum bu kadar güzel bir görüntü ortaya çıkınca bir çok vatandaş elindeki cep telefonuna sarılarak bu muhteşem şöleni kayıt altına almaya başladı. Atmosferin çok güzel olduğunu dile getiren vatandaşlar,”Bu gösteride oldukça güzel. İnsan izlediği zaman istemsizce duygulanıyor. Şimdi Allah’ın izniyle orucumuzu açacağız. Ramazanı doya doya yaşayacağımız bir atmosferin oluştuğunu söyleyebiliriz.” dedi.

Ayrıca semazenlerin ortaya koymuş olduğu  su, ateş ve ışık eşliğinde gerçekleştirdiği gösteri havadan da görüntülendi. Görüntülere bir göz gezdirdiğimiz zaman semazenlerin su, ateş ve ışık şovu muhteşem bir manzaraya yol açıyor.  Ataşehir’de yer alan Watergarden İstanbul’da bundan sonra Ramazan ayı boyunca semazenler bu gösteriye devam edecek. Fakat bu gösterilerin her gün olmayacağını söylemekte fayda var. Muhteşem bu gösteri sadece Cumartesi günleri olacak. Kesinlikle böyle bir gösteriyi izlemeniz gerektiğini söyleyebilirim.

CEVAP VER