Kız Kardeşini Öldürmekten Aranan Şüpheli Saldırmaya Devam Ediyor

Kız Kardeşini Öldürmekten Aranan Şüpheli Saldırmaya Devam Ediyor

İstanbul Ataşehir'de kız kardeşi Ceylan Timuroğlu'nu öldürmesi sebebiyle aranan, para almaya çalıştığı adamın evini arabasını kurşunlarken bir yandan kız kardeşini öldürmesine neden olduğu iddia edilen Bekir T.'ye silahlı saldırıda bulundu.

18
0
Paylaş
Ceylan Timuroğlu , Erhan Timuroğlu

İstanbul Ataşehir’de  kız kardeşi Ceylan Timuroğlu’nu öldürmesi sebebiyle aranan, para almaya çalıştığı adamın evini arabasını kurşunlarken bir yandan kız kardeşini öldürmesine neden olduğu iddia edilen Bekir T.’ye silahlı saldırıda bulundu. Polisin uzan uğraşlar sonucunda halen yakalayamadığı şüpheli, yakın arkadaşı ile düzenlediği silahlı saldırının hemen ardından yine ortalıktan kayboldu.  Daha önceden Danıştay saldırısı ve Cumhuriyet Gazetesi’ne el bombalı saldırı yapan  Erhan Timuroğlu’nu yakalamak amacıyla özel polis görevlendirildi.

Özel bir bankada çalışan kız kardeşini Ataşehir Feratpaşa mahallesinde yer alan evlerinde tabancayla vuran Erhan Timuroğlu o günden bu yana polisler tarafından bir türlü yakalanamadı. Erhan Timuroğlu’nun kız kardeşi Bekir T. ile sinemaya gitmesi yüzünden öldürüldüğü iddia edilmekte. Polis’in yer her yerde aramış olduğu zanlı tekrar ortaya çıkarak haraç istemiş olduğu iş adamının evi ve arabasını kurşunlamıştı. Şüpheli bu olayın ardından tekrardan kaçmayı başararak kayıplara karışmıştı. Polis’in uzun zamandan beri aradığı şüpheli dün akşam saatlerinden tekrar ortaya çıkarak kız kardeşi ile sinemaya gittiği iddia edilen Bekir T’nin silahlı saldırı düzenledi. Polis yine yakalayamadığı şüpheli için özel bir ekip oluşturarak peşine düştü.

CEVAP VER