Katili Ararken Hırsızlık Şebekesi Yakalandı!

Katili Ararken Hırsızlık Şebekesi Yakalandı!

Istanbul'da kız kardeşi Ceylan Timuroğlu'nu öldürdüğü için uzun zamandan beridir aranan Erhan Timuroğlu yakalamaya çalışan polis hırsızlık çetesini çökertti. Tüm detaylar haberimizde...

10
0
Paylaş

Istanbul’da kızkardeşi Ceylan Timuroğlu’nu öldürdüğü için ve iki iş adamının iş yerini kurşunlanması yüzünden uzun zamandan beridir aranan Erhan Timuroğlu’nu yakalamaya çalışırken, polis büyük bir hırsızlık çetesinin çökertti.Erhan Timuroğlu’nun arkadaşı olarak bilinen Cüneyt A.’nın yakalanması sonucunda polis 27 lüks evi soyduğu öğrenilen 5 kişi daha tutuklandı. Bazı hırsızlıklar sonucunda güvenlik kameralarına takılan şüphelilerle beraber ,5 milyon lira değerinde 3 lüks araç yakalandı. Tutuklanan şüpheliler polislere kurşunlama olaylarında kullandıkları araçları satmaya çalıştıkları öğrenildi.
HIRSIZLIK ÇETESİ ORTAYA ÇIKARILDI!

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından Erhan Timuroğlu’nu yakalamak amacıyla başlatılmış olan soruşturma sonucunda Erhan Timuroğlu’nun arkadaşı olarak bilinen Cüneyt A. isimli şüpheli yakalanmıştı. Kurşunlama olayına karışan Cüneyt A. isimli şahısın verdiği ifade sonrasında soruşturma biraz daha genişleyerek 4 kişi daha tutuklandı. Tutuklanan Ertuğrul Ö., Ramazan G., Gökmen Y, Ebubekir Y. isimli şüpheliler polisler tarafından uzun bir sorguya alındılar.

3 LÜKS OTOMOBİL ELE GEÇİRİLDİ

Şüphelilerin tutuklanmasının yanı sıra yaklaşık olarak  1,5 milyon lira değerinde 3 adet otomobilde alındı. Bu 3 aracın içerisinden birisinin Cüneyt A.’ya ait olduğu tespit edilirken diğerlerinin ise çalındığı belirlendi.

27 EVDEN HIRSIZLIK YAPMIŞLAR

Polis tarafından yakalanan şüpheliler yaklaşık olarak 27 evden hırsızlık yapmışlar ve bazılarında ise güvenlik kameralarında yer aldığı açıklandı. İşlemleri hemen yapıldıktan sonra adliye’ye sevk edilen  Cüneyt A. ve Ertuğrul Ö. isimli şahıslar tutuklanarak ceza evine gönderildiler.

CEVAP VER