-

Robin van Persie’ye Müdahale Eden Doktor, Yıldız Futbolcuyu Tanımamış

Spor Haberleri 9 Kasım 2016 - 17:02
Fenerbahçeli Robin Van Persie'ye, Manisa Devlet Hastanesi'nde müdahale eden Doktor Mehmet Özen, "Ben onu halı sahadan gelen normal kişi sandım." dedi.
Robin van Persie’ye Müdahale Eden Doktor, Yıldız Futbolcuyu Tanımamış

Manisa’da hafta sonu oynanan Akhisar Belediyespor- Fenerbahçe maçında gözünden sakatlanan Robin Van Persie’ye Manisa Devlet Hastanesi’nde diğer hastalar gibi giriş yapılarak barkod verilmesi sosyal medyada günün konusu olmuştu. Robin Van Persie’ye müdahale eden Acil Servis Uzmanı Doktor Mehmet Özen ilk kez konuştu.

İZDİHAMI GÖRENE KADAR NORMAL HASTA ZANNETMİŞ

Persie’yi karşısında görünce heyecanlanmadığını, izdihamı görünceye kadar halı sahadan gelen normal bir vatandaş sandığını belirten Dr. Özen, Persie’ye de her hastaya olduğu gibi müdahale ettiğini söyledi.

“BARKODUN ÜZERİNDE İSMİM YAZILI OLDUĞU İÇİN ARKADAŞLAR TEBRİK ETTİ”

Samimi ve mütevazı kişiliği ile Persie’nin işlerine engel olmadığını belirten Dr. Özen, “Benim futbola karşı hiçbir ilgim yok. Takip de etmem. O yüzden hastaneye ilk gelişte halı sahadan gelen normal bir kişi sandım. Hastane önündeki izdihamı görünce ünlü biri olduğunu anladım. Hiç heyecanlanmadım. Buraya gelen hastalara nasıl müdahale ediyorsak, Persie’ye de öyle müdahale ettim. Çok samimi ve mütevazı kişiliği ile müdahalemize hiç karışmadı fakat beraberinde gelen kalabalık işlerimizi yavaşlattı. Kendisi ile hiç fotoğraf çekilmedim. Sadece gözünü plastik cerraha göstermek için fotoğrafını çektim. Ben bu kadar ünlü biri olduğunu da bilmiyordum. Ertesi gün gündem olması ve Türkiye’de çok konuşulması dikkatimi çekti. Barkodun üzerinde benim ismim de yazılı olduğu için birçok arkadaşım arayarak tebrik etti” dedi.

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema