-

Mustafa Kamalak’tan Veda Mesajı

Politika Haberleri 26 Ekim 2016 - 14:27
Saadet Partisi Genel Başkanı olarak son kez basın toplantısı düzenleyen Mustafa Kamalak, "Partimizin ilkelerinden asla taviz vermediğimi zannediyorum." dedi, helallik istedi.
Mustafa Kamalak’tan Veda Mesajı

Saadet Partisi Genel Başkanı olarak son kez basın toplantısı düzenleyen Mustafa Kamalak, “Partimizin ilkelerinden asla taviz vermediğimi zannediyorum. Kınayanların kınamasına aldırmadan, doğru bildiklerimi eğip bükmeden dosdoğru söylemeye gayret ettim.” dedi.

Kamalak, partisinin genel merkezinde gazetecilere açıklamalarda bulunarak, helallik istedi.

ERBAKAN’IN VEFATINDAN SONRA ÜSTLENDİĞİ GÖREVİNİ PAZAR GÜNÜ BIRAKACAK

Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın vefatından sonra üstlendiği genel başkanlık görevini, partisinin pazar günü yapılacak 6. Olağan Kongresi’nde bırakacağını belirten Kamalak, Yüksek İstişare Kurulu tarafından genel başkanlığa aday gösterilen Genel Başkan Yardımcısı Temel Karamollaoğlu’na başarılar diledi.

Milli Görüş hareketinin son 50 yıllık süreçte Türkiye’nin dönüşümünün en etkili aktörlerinden biri olduğunu vurgulayan Kamalak, kendisinin de bu yolda çalıştığını belirtti.

“PARTİMİZİN İLKELERİNDEN ASLA TAVİZ VERMEDİM”

Mustafa Kamalak, “Partimizin ilkelerinden asla taviz vermediğimi zannediyorum. Kınayanların kınamasına aldırmadan, doğru bildiklerimi eğip bükmeden dosdoğru söylemeye gayret ettim. Kimsenin şüphesi olmasın ki önümüzdeki dönemde de Saadet Partisi, siyasal hayatımızın en önemli aktörü olmaya devam edecektir.” diye konuştu.

“SAADET PARTİSİ’NDEN BAŞKA ÇALINACAK KAPI, GİDİLECEK ADRES YOKTUR”

Kamalak, “Saadet Partisi’nden başka çalınacak kapı, gidilecek doğru bir adres yoktur.” dedi.

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema