-

Tolga Karel İkinci Kez Baba Olmaya Hazırlanıyor!

Medya Haberleri 23 Kasım 2016 - 19:40
Ünlü oyuncu Tolga Karel, eşi Sarah Scotti'nin 4 aylık hamile olduğunu açıkladı. İkinci kez baba olmaya hazırlanan Karel, doğacak çocuğuna Mia adını vereceklerini söyledi.
Tolga Karel İkinci Kez Baba Olmaya Hazırlanıyor!

Evlendikten sonra Amerika’da yaşamaya başlayan oyuncu Tolga Karel, ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor.

MİA ADINI VERECEKLER

Eşi Sarah Scotti’nin 4 aylık hamile olduğunu belirten ünlü oyuncu, karısıyla birlikte Miami’de tanıştıkları için doğacak kızlarına Mia adını vereceklerini söyledi.

“OĞLUM BENİ YANLIŞ ANLASIN İSTEMEM”

Tolga Karel’in, Günay Musayeva ile olan evliliğinden 4,5 yaşında Cihangir adlı bir erkek çocuğu bulunuyor. Türkiye’deki oğluyla ilgili de konuşan Karel, “Boşanma protokolünden üzerime düşenleri yerine getirip nafakamı ödüyorum. 4,5 yaşında bir oğlum var ve beni yanlış tanımasını istemem” ifadelerini kullandı.

23 Kasım 2016 Çarşamba 17:54

Kara Kartal’ın Benfica maçı 11’i belli oldu Vicdanları sızlatan görüntünün faili yakalandı! Twitter, kurucusunun hesabını kapattı! Erdoğan’dan sonra Putin de yerden yere vurdu: Bu bir bozukluk Tuvalet kavgası büyüdü! Rezilleştikçe rezilleştiler Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema