-

Johnny Depp ve Angelina Jolie Aşk mı Yaşıyor

Medya Haberleri 29 Eylül 2016 - 14:23
İngiliz The Sun gazetesinin gündeme getirdiği Angeline Jolie ve Johnny Depp'in aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.
Johnny Depp ve Angelina Jolie Aşk mı Yaşıyor

Brad Pitt’le boşanma kararı alan dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin teselliyi eski rol arkadaşı Johnny Depp ile bulduğu öne sürüldü. Bu durum da gösteri dünyasının yıldızlarının çalkantılı ilişkilerini gündeme getirdi.

GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞEN İDDİA

Brad Pitt ile yollarını ayırma kararı veren Angeline Jolie, Jonny Depp ile mi birlikte? The Sun gazetesi Angelina Jolie’nin ‘Turist’ filminde birlikte rol aldığı başarılı aktör Johnny Depp ile iletişim halinde olduğunu iddia etti.
BOŞANMA SÜRECİNDEN BERİ KONUŞUYORLAR

 

Jolie, geçtiğimiz aylarda 1 yıllık eşi Amber Heard ile boşanma sürecine giren Johnny Depp’le o zorlu günlerden beri konuşuyor. Bu iddiaları Jolie’nin boşanma davası için Depp’in boşanma avukatını tutması doğrular nitelikte.
ESKİ EŞİ İSTEMEMİŞTİ

İkilinin ‘Turist’ filminde başrolleri paylaşması Depp’in o dönemki eşi Vanessa Paradis tarafından hoş karşılanmamış, Paradis’i tanıyan kişiler National Enquirer dergisine “Vanessa, Angelina ve Johnny’nin birlikte olduğundan çok emin” demişti.

 

 

 

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema