-

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin’den Telefon’da Suriye Zirvesi

Gündem Haberleri 25 Kasım 2016 - 18:39
Son dakika... Suriye'de 3 askerin şehit olduğu Esad saldırısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Putin telefonda görüştü. Görüşmede Esad saldırısı ele alındı.
Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin’den Telefon’da Suriye Zirvesi

Dün Suriye’de Esad rejiminin saldırısında 3 askerin şehit olmasının ardından, Rusya Devlet Başkanı Vilademir Putin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonda görüştü. Telefon görüşmesinde iki lider Esad rejiminin Türk askerlerine saldırısını ve Suriye’de nihai çözüm yollarını ele aldı.

İKİ LİDER MUTABIK KALDI

Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında El Bab bölgesinde yürütülen operasyonda Türk askerlerini hedef alan saldırıya ilişkin görüş ve bilgi teatisinde bulunan Erdoğan ve Putin’in, Halep’teki insani krize çözüm bulma çabalarını hızlandırma konusunda mutabık kaldıkları kaydedildi.

25 Kasım 2016 Cuma 17:58

Zorlu mücadelenin ilk 11’leri belli oldu Terörist cenazesine tepki: Ölünüzü, dirinizi istemiyoruz En stratejik en kapsamlı terör yuvası ateş altında Erdoğan ve Putin’den telefonda kritik Suriye zirvesi 6 gündür kayıptı, sevgilisi cinayeti itiraf etti Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema