-

Seydikemer’dan Sonra Bodrum’da da UFO Heyecan

Gündem Haberleri 28 Eylül 2016 - 16:48
Muğla'nın Seydikemer ilçesinde gökyüzünden görülen cismin ardından, Bodrum semalarında da ne olduğu belirlenemeyen 2 parlak ışık belirmesi, görenleri heyecanlandırdı.
Seydikemer’dan Sonra Bodrum’da da UFO Heyecan

Muğla’nın Seydikemer İlçesi’nde gökyüzünde görülen cismin ardından Bodrum semalarında ne olduğu belirsiz 2 ayrı parlak ışığın belirmesi, heyecan yaratıp merak uyandırdı.

BODRUM’DA AYNI HEYECANI YAŞADI

Seydikemer’de dün (salı) halkı heyecana sürükleyen, gökyüzünde ne olduğu anlaşılamayan bir cismin görülmesinin ardından, bu kez Bodrum’da benzer bir heyecan yaşandı. Bodrum semalarında ne olduğu belirsiz 2 ayrı parlak ışığın bir süre belirip yok olması merak uyandırdı.

CEP TELEFONUYLA GÖRÜNTÜLEDİ

Bodrumlu muhasebeci 40 yaşındaki Oya Öztürk, o anları cep telefonuyla görüntüleyip fotoğrafladı.

“UZMANLAR UFO OLDUĞUNU SÖYLEDİ”

Öztürk, “Bodrum ile Bitez arasındaki Değirmenler Tepesinin üzerinde havada aniden ortaya çıkan aşırı parlak cismi arkadaşımla görünce çok şaşırdım. Hemen video ve fotoğraflarını çektim. Ayrıca ışığın içinden dışarı başka ışıklar da çıktığını gördük ve tespit ettik. Dönüyor ve sıklıkla kaybolup geri geliyordu. Ayrıca Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan’a bunları gönderdik, UFO olduğunu belirtti. Daha önce de 2014 yılında aynı bölgede UFO fotoğrafı çekmiştim ve gazetelerde yayımlanmıştı. Yine UFO olabileceğini düşünüp, bu konuda uzman olan birkaç kişiye yolladım. Onlar da UFO olduğunu söylediler” dedi.

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema