-

Rusya’da Koca Ayak Olduğu İddia Edilen Canlıya Ait Video Yayınlandı

Gündem Haberleri 23 Kasım 2016 - 19:41
Rusya'nın Ural yakınlarındaki bir yolda ilerleyen arabanın kamerasıyla kaydedilen videoda, yolun karşısına aniden geçen bir varlığın olduğu görülüyor.
Rusya’da Koca Ayak Olduğu İddia Edilen Canlıya Ait Video Yayınlandı

Yeti’ler var olup olmadığı sorusu, günümüzde hala tartışılagelen bir konu. 19. yüzyılın öncesine kadar dayanan Yeti’lerin varlığıyla ilgili söylentiler, 1970’li yıllarda ayyuka çıkmıştı. İngiliz bir dağcı olan Don Whillans, 1970 yılında Himalayar’a tırmanırken ‘Yeti’ olduğunu iddia ettiği bir canlı gördüğünü söylemişti. Bunun dışında John Angelo Jackson isimli bir dağcı da yine Yeti’ye ait antik tablolar ve kar birikintisinin üzerinde geniş ayak izlerini fotoğraflamıştı. Şimdiki görüntüler ise geçtiğimiz hafta, Rusya’nın Aral bölgesine yakın bir yerde çekilmiş.

KISA SÜREDE 1 MİLYONA YAKIN KİŞİ İZLEDİ

Videonun kaydedildiği aracın şoförü olan Vadim Gilmanov, gece yarısı karlı bir yolda ilerledikleri sırada yolun karşı tarafına aniden bir şeyin geçtiğini gördüklerini söyledi. Çarpmamak için zar zor frene basabildiğini söyleyen Gilmanov, ilk önce bu şeyin bir kişi tarafından yapılmış zalimce bir şaka olduğunu sandıklarını, fakat gece yarısı, tam anlamıyla hiçliğin ortasındayken neden bu kadar çabuk hareket ettiğine anlam veremediğini belirtti.

Paylaşılan video, 5-6 gün içerisinde neredeyse 1 milyon kez izlendi.

23 Kasım 2016 Çarşamba 17:40

Kara Kartal’ın Benfica maçı 11’i belli oldu Vicdanları sızlatan görüntünün faili yakalandı! Twitter, kurucusunun hesabını kapattı! Erdoğan’dan sonra Putin de yerden yere vurdu: Bu bir bozukluk Tuvalet kavgası büyüdü! Rezilleştikçe rezilleştiler Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema