-

İnternetin Yeni Fenomeni: Vampir Kedi

Gündem Haberleri 14 Kasım 2016 - 18:13
Cadılar Bayramı filminden fırlamış gibi görünen Monkey adlı kedi sosyal medyanın yeni fenomeni oldu.
İnternetin Yeni Fenomeni: Vampir Kedi

Nicole Rienzie adlı genç kadının sahiplendiği Monkey isimli kedi, diğer tüm kedilerden daha özel. Kedi, büyüdükçe vampir filminden fırlamış bir karaktere dönüşünce sahibi Nicole da şaşırmış ama bir taraftan hayvana olan sevgisi daha da artmış.

TAMAMEN SAĞLIKLI

Monkey büyüdükçe dişlerinin de anormal bir şekilde büyümesiyle telaşlanan Nicole, kediyi bir veterinere götürmüş. Kontrol sonrası bu tür vakaların oldukça nadir olduğu, Monkey’nin ise tamamen sağlıklı olduğu ortaya çıkmış.

GÖREN ŞAŞKINLIĞA UĞRUYOR

Monkey’nin fotoğraflarını görenler fotoğraflarla oynandığını düşünüyor, gerçekte görenler ise şaşkınlık yaşıyor. Sosyal medyada fotoğraflarının yer aldığı bir ınstagram hesabı olan Monkey, ufak çaplı bir internet fenomeni.

14 Kasım 2016 Pazartesi 15:59

Demirtaş’ın tutukluluğuna itiraz reddedildi! Demirtaş’a verecekti, yakalandı! İstanbul Sultanbeyli’de patlama! En az 10 yaralı Meclis’te görünmez kaza! İlk yardıma Sağlık Bakanı koştu 13 yaşındaki çocuk hamile çıktı, 15 yaşındaki çocuk tutuklandı Manşetler Son Dakika Gazeteler Ekonomi Magazin Spor Dünya Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema